سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

به ابتکار معاونت فرهنگی و دانشجویی انجام گرفت:

رونمایی از پوستر همایش سیمای سلامت از منظر بیانیه گام دوم انقلاب

1

با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مراسم رونمایی از پوستر همایش "سیمای سلامت از منظر بیانیه گام دوم انقلاب" که به ابتکار معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار می‌شود در دفتر ریاست دانشگاه انجام شد.

به گزارش مفدا ایلام، همایش سیمای سلامت از منظر بیانیه گام دوم انقلاب به ابتکار معاونت فرهنگی و دانشجویی تدوین گردیده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این مراسم اظهار داشت: با توجه به اینکه رسالت دانشگاه و دانشگاهیان برای تحقق گام دوم انقلاب حائز اهمیت است لذا در معاونت فرهنگی و دانشجویی سعی داریم تا با ایجاد بسترهایی، زمینه را برای ورود اساتید و صاحبان قلم به این مقوله فراهم کنیم و نمونه آن هم فراخوان این همایشی است که امروز رونمایی از پوستر آن انجام می‌گیرد.

دکتر روح‌الله استاک تصریح کرد: از آنجا که نام دانشگاه علوم پزشکی با مقوله سلامت جامعه گره خورده است لذا سعی شده است تا با محوریت بحث سلامت به این موضوع ورود کنیم و در پنج محور، این فراخوان را انجام دهیم.

دکتر استاک با اشاره به محورهای این همایش گفت: محورهایی که برای این همایش تعیین گردیده است شامل پنج موضوع "آسیب‌های اجتماعی و بیانیه گام دو انقلاب"، "تحقق سبک زندگی اسلامی ایرانی براساس بیانیه گام دوم انقلاب"، "نقش سلامت و تحقق اقتصاد مقاومتی"، "نقش سلامت، آموزش و پژوهش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب" و "رسالت حوزه سلامت در ارتقای سلامت اجتماعی براساس بیانیه گام دوم انقلاب" می‌باشد.

وی در مورد شیوه برگزاری و اختتامیه همایش هم گفت: از انجا که می‌خواهیم تمام جامعه دانشگاهی استان در این امر مبارک شرکت کنند این همایش را به اعضای دانشگاه علوم پزشکی محدود نکرده‌ایم و ویژه تمام دانشگاهیان استان می‌باشد و مهلت ارسال مقالات تا اول بهمن ماه سال جاری می‌باشد و اختتامیه هم در بهمن ماه و ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.