سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

در شورای معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده‌های دانشگاه مطرح شد:

تمرکز زدایی یکی از اولویت‌های اصلی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است

شورای معاونین

در جلسه شورای معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر سیدمحسن حسینی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با تأکید بر تمرکز زدایی به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی معاونت، خوستار ارتباط بیشتر مسئولین دانشکده ها با دانشجویان شد.

به گزارش مفدا اصفهان، در این جلسه دکتر سیدمحسن حسینی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اشاره به آسیب های ناشی از عدم توجه به نیازهای روحی و فرهنگی دانشجویان عنوان کرد: افت تحصیلی و گرایش به مواد مخدر و دخانیات عمدتا ناشی از احساس افسردگی در میان دانشجویان است و مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی می تواند با شناخت نیازها و برنامه ریزی مناسب از بروز بسیاری از این آسیب ها جلوگیری کند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه تمرکز در تصمیم گیری و اجرای برنامه های فرهنگی دانشجویی را مطلوب ندانسته و خواستار مشارکت بیشتر دانشکده ها در این روند شد. دکترحسینی افزود: لازم است کارگروه منتخبی از معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها و مدیران معاونت در سیاست گذاری و اجرای برنامه های فرهنگی مشارکت داشته باشند. وی خوستار ارتباط بیشتر مسئولین دانشکده ها با دانشجویان شده و پیشنهاد کرد در بازدیدهای خوابگاهی معاونت دانشجویی فرهنگی، مسئولین دانشکده ها نیز حضور داشته باشند.

گفتنی است، در این جلسه معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها گزارش مختصری از عملکرد سه ماهه اول دانشکده خود در حوزه دانشجویی فرهنگی ارائه و به بیان نقطه نظرات خود در مورد مسائل مطرح شده پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.