سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

دکتر محمد آقازاده:

تلاش هرچه بیشتر برای برنامه ریزی اوقات فراغت در جهت توانمندی درونی جوانان نقش آفرین خواهد بود

دکتر آقازاده

پنجمین مراسم آیین افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، پنجمین مراسم آیین افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان در تالار همایش دانشکده داروسازی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد آقازاده،  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن خیر مقدم به مسئولین و حضار گفت: به میزبانی افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان افتخار می کنم و  از طرف مسئولین دانشگاهی خیر مقدم عرض می نمایم. 

وی ادامه داد : اگر موفقیتهایی در حوزه فرهنگی برای اوقات فراغت بدست آورده می شود مدیون تلاش مسئولین و حمایت شخص ریاست دانشگاه می باشد. این تلاشها در شکوفایی توانمندی درونی جوانان موثر و نقش آفرین می باشد و در این راستا از هرفرصتی که به دست می آید باید هر چه در توان داریم نهایت استفاده را بکنیم.

معاون دانشجویی و فرهنگی در پایان گفت : ارزشهای مقدس نظام توسط افراد متعهد و متخصص باید حفظ شود و دستگاه ها و سازمانهای مختلف باید این مسئله را مد نظر داشته و برای این مسئله تلاش کنند.

در ادامه امیر تقی زاده معاون فرهنگی وامورجوانان اداره کل ورزش وجوانان ضمن تقدیر و تشکر از تمام دستگاه ها و سازمانهای مردم نهاد و دانش آموزی و دانشگاهی گفت : مدت 5 سال است این برنامه ریزیها را انجام می دهیم و جلسات برنامه ریزی و کمیته های تخصصی نظارت و ارزیابی جهت اجرای هر چه بهتر برنامه ها برگزار می گردد و برنامه های فوق در پرتال اوقات فراغت ثبت می گردد.

وی خاطر نشان شد امروز با افتخار امکان ثبت نام اینترنتی اوقات فراغت وجود دارد و طرح اوقات فراغت مهارت محور در مناطق حاشیه نشین در راستای مهارت محوری به صورت رایگان اجرا خواهد شد و در صئرت موفقیت در مناطق دیگر نیز اجرا خواهد شد.

امیرحسین  آل اسحاق، مدیرکل طرح های ملی وفراگیر جوانان ضمن تشکر از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و دانشکده داروسازی و  دستگاه های دخیل در اوقات فراغت گفت : خواهشی که از مجموعه استان آذربایجان شرقی و تبریز دارم این است که اگر برای آموختن مهارتهایی بویژه اشتغال برای جوانان اقداماتی انجام بشود، برای اشتغال در آینده جوانان کمک شایانی خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.