چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

شورای صنفی نماینده صنف های مختلف در دانشگاه است

1

جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با سرپرست این دانشگاه در خصوص بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، در ابتدای این جلسه هریک از اعضای شورای مرکزی صنفی دانشجویان دانشگاه به بیان خواسته‌ها و انتظارات دانشجویان از مسئولین دانشگاه پرداختند و با اشاره به وجود مسائل و مشکلاتی که در حوزه تغذیه و امورات رفاهی و آموزشی وجود دارد به ذکر مواردی از قبیل تعمیر جاده پردیس یک و دو، خرید اقلام مورد نیاز خوابگاه‌ها، خرید تجهیزات سلف سرویس، ساعت حرکت سرویس‌ها، مشکلات حوزه آموزشی، ساخت یا اجاره کردن یک واحد خوابگاهی برای خواهران، رایگان کردن سرویس‌های  دندان پزشکی برای دانشجویان دانشگاه و مشکلات قعطی آب خوابگاه برادران پرداختند.

در این جلسه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام پس از شنیدن صحبت‌های اعضای شواری صنفی اظهار داشت: شورای صنفی نماینده صنف‌های مختلف در دانشگاه است و پل ارتباطی بیان مشکلات، دغدغه‌ها و خواسته‌های دانشجویان در حوزه‌های مختلف به مسئولین است.

دکتر محمد کریمیان افزود: تلاش می ‌کنیم که مشکلات و مسائل در حوزه‌ای دانشجویی را به حداقل برسانیم  و به حداقل رساندن این مشکلات نیازمند همکاری دانشجویان با مسئولین است.

تهیه و تنظیم: زهرا شاولی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.