شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

نشست اعضا شورای تخصصی انجمن های ورزشی دانشگاه با مدیریت امور تربیت بدنی

اهواز

به منظور ارئه گزارش عملکرد انجمن ها و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات موجود در حوزه تربیت بدنی نشست اعضا شورای تخصصی انجمن های ورزشی دانشگاه با مدیریت تربیت بدنی برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز در این نشست که با حضور نمایندگان انجمن های رشته های والیبال،کاراته، بدمینتون و فوتسال برگزار شده بود "محمدعلی افشه" ، مدیر تربیت بدنی دانشگاه از دانشجویان فعال در حوزه امور ورزشی قدردانی کرد و گفت: بسیار خرسندیم که دانشجویان در کنار فراگیری دانش به مسائل ورزشی که بدون شک تاثبر زیادی در تامین سلامت جسم و روح افراد دارد توجه می کنند.

وی افزود: دعوت دانشجویان به فعالیت های ورزشی یکی از انتظارات مهم این مدیریت از دانشجویان فعال امور ورزشی بویژه اعضا انجمن های ورزشی است.

افشه به لزوم آماده سازی تیم های ورزشی برای حضور در چهاردهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور اشاره کرد و افزود: به منظور استفاده بیشتر از نظرات دانشجویان تلاش خواهیم کرد جلسات بیشتری با انجمن های ورزشی برگزار نماییم.

در ادامه جلسه فعالین ورزشی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

تامین سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان غیرخوابگاهی،لزوم تامین سالن ورزشی استاندارد، برنامه ریزی و حمایت بیشتر برای شرکت در مسابقات استانی، فراهم نمودن میان وعده برای ورزشکاران در مواقع تمرین،ایجاد بستر مناسب برای ارئه خدمات توانبخشی از جمله فیزیوتراپی برای دانشجویان آسیب دیده، فراهم نمودن تجهیزات تخصصی برای هر کدام از رشته ها و فراهم نمودن جعبه کامل کمک های اولیه از جمله موارد مطرح شده توسط دانشجویان بود.

در پایان جلسه مدیر تربیت بدنی دانشگاه از اظهار نظر دانشجویان قدردانی کرد و گفت: این مدیریت تلاش خود را برای پیگیری مسائل مطرح شده توسط دانشجویان انجام خواهد داد و تلاش می کنیم بستر مناسب برای مشارکت دانشجویان در مسابقات ورزشی قهرمانی وزارت بهداشت با کیفیت مطلوب فراهم نماییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.