دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

با حضور معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

دومین جلسه بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد.

1

بیانیه گام دوم انقلاب، یک دستورالعمل حساب شده در مورد وظایف آینده مجموعه ی کشور اسلامی می باشد.دراهمیت عبارات این بیانیه همین بس که مقام معظم رهبری فرموده اند: «من تک تک کلمات این بیانیه را انتخاب کرده ام.» وظیفه اولیه ی ما در مورد بیانیه، گفتمان سازی بیانیه است،به گونه ای که مطالب آن، مطالبه ی رایج بین جوانان و دانشجویان شود.

به گزارش مفدا کرمانشاه،این جلسه که با حضور حاج آقا افشار مسئول نهاد مقام معظم رهبری و جناب آقای دکتر غلامی معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی و مدیران فرهنگی و دانشجویی و سایر اعضا برگزار گردید،دکترغلامی دربیاناتی درخصوص گام دوم انقلاب فرمودند:

بیانیه ی گام دوم انقلاب در حوزه فرهنگی بایستی مبتنی بر ارائه پیشنهادات و راهکارهای مربوط به این حوزه باشد،به گونه ای که در حوزه ی تبیین موارد پژوهشی،برجسته سازی رنکینگ ها و عملی کردنتفکرات گام برداشت.                                                                                                                                                                                                                                                               

 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود افزودند:منظور از بیانیه ی گام دوم انقلاب خطاب قرار دادن جوانانی توسط مقام معظم رهبری می باشد که به هر دلیلی شناختی کامل و کافی از گذشته خود ندارندو فعالیت در این بخش مورد غفلت واقع شده است. فعالان این حوزه بایستی مطالب و دغدغه های مربوط به این حوزه را به درستی تبیین، مستند سازی و اجرایی نمایند.

ایشان در ادامه افزودند:مثلا در بحث مدیریت جهادی باید شاخص ها بطور اخص تدوین و هدف گذاری گردد،به گونه ای که بستر کار فراهم گردد، تاجوانانانقلابی ما بتوانند شعار ما میتوانیم را در عمل ثابت نمایند.هم چنین در بحث مشارکت های عمومی،که یکی از ثمرات انقلاب می باشد،بایستی همواره این موضوع تقویت گردد،تا بتوانیم در همه عرصه ها این مشارکت عمومی و مردمی را ملاک قرار دهیم.

هم چنین حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا افشار مسئول نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن خوش آمد گویی به اعضای جلسه اظهار داشتند:بیانیه گام دوم انقلاب، یک دستورالعمل حساب شده در مورد وظایف آینده ی مجموعه ی کشور اسلامی ماست. در اهمیت عبارات این بیانیه همین بس که مقام معظم رهبری فرموده اند: «من تک تک کلمات این بیانیه را انتخاب کرده ام.»

ایشان افزودند:وظیفه ی اولیه ی ما در مورد بیانیه، گفتمان سازی بیانیه است به گونه ای که مطالب آن، مطالبه ی رایج بین جوانان و دانشجویان شود.کشور پیشرفت نمی کند،مگر وقتی که اهدافی مقدس را آن هم با برنامه ریزی خوب، دنبال کند و این توسط جوانان کشور ما باید تحقق پیدا کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.