دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

کلیات بودجه پیشنهادی معاونت فرهنگی و دانشجویی در شورای فرهنگی دانشگاه تصویب شد

IMG_20190616_090401.jpg

بودجه پیشنهادی معاونت فرهنگی دانشجویی و نهاد نمایندگی رهبری، واحدهای تابعه در حوزه‌های دانشجویی، کارمندی و هیئت‌علمی دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به تصویب اعضای شورا رسید.

به گزارش مفدا ارومیه؛ شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دیگر اعضاء شورای فرهنگی روز شنبه ۲۶ خرداد ماه تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه ضمن تبریک پیروزی‌های اخیر تیم ملی والیبال به جامعه ورزشی دانشگاه، خرسندی خود را از وقوع این رویداد مهم ورزشی در استان آذربایجان غربی ابراز نمود.

پس از سخنان رئیس دانشگاه، شورا وارد دستور شد و موضوع بودجه پیشنهادی معاونت فرهنگی دانشجویی و نهاد نمایندگی رهبری، واحدهای تابعه در حوزه‌های دانشجویی، کارمندی و هیئت‌علمی دانشگاه موردبحث و بررسی قرار گرفته و به تصویب اعضای شورا رسید.

در این جلسه همچنین با برگزاری اردوی فرهنگی و زیارتی (دانشجویی) مشهد مقدس توسط مدیریت فرهنگی در تابستان ۹۸، برگزاری اردوی جهادی کانون فعالیت‌های جهادی دانشجویی دانشگاه در تیرماه سال جاری به مقصد تکاب و برگزاری اردوی جهادی تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه  با همکاری بنیاد علوی در شهرستان چالدران در مردادماه، موافقت به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.