پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

رئیس اداره فوق برنامه طی پیامی؛

شفافیت عملکرد اداره فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بر کسی پوشیده نیست

نواده

پیرو مسائل مطرح شده و ایجاد شبهات در زمینه افراد اعزامی به اردوها محمدرضا نواده، رئیس اداره فوق برنامه با انتشار پیامی پاسخ داد...


در دوسال گذشته فعالیتهای اردویی دانشگاه کرمان سرآمد بسیاری از دانشگاههای کشور بوده است.

دانشگاه  علوم پزشکی کرمان حدود۶۵۰۰ نفر دانشجو دارد  و تعداد افراد اعزامی به اردوهای داخل و خارج استان بالغ بر  بیش از ۵۵۰۰ نفر ، در طول یکسال بوده است.متاسفانه به دلیل بروز مشکلات مالی علی رغم‌ پیگیری های انجام شده مسئولین معاونت دانشجویی و فرهنگی و دانشگاه، تراکم اردو ها کاهش پیدا کرده است.

سال گذشته علی رغم اینکه مجوز بیش از چهار اردوی تفریحی فرهنگی زیارتی خارج استان توسط شورای فرهنگی دانشگاه صادر شده بود، این اردوها به دلیل مشکلات مالی برگزار نشدند.

اداره فوق برنامه همواره از نقدهای سازنده استقبال می کند اما شخصا کاهش تعداد اردوها را در ایجاد این دست حواشی موثر می دانم.


در زمینه اردوها شفافیت عملکرد اداره فوق برنامه بر کسی پوشیده نیست،منتخبین دو مراسم شب طا، اعضای ۱۰ غرفه برتر ستاد استقبال دانشجویان، منتخبین مسابقات قرآنی، اعضا ستاد استقبال دانشجویان جدید الورودبه مدت دو سال و...در راستای ایفای تعهدات معاونت جز افراد اعزامی به اردو ها بوده اند.

انتخاب دانشجویان نمایشگاه کتاب تهران به عهده دانشکده ها بود و حتی افراد ذخیره توسط دانشکده ها معرفی شدند و معاونت دانشجویی و فرهنگی تنها مسولیت اعزام را به عهده داشته است و این دو مساله از هم جدا هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.