چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳

در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود؛

نخستین رویداد ایده پردازی با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت

ایده شو 1. شهرکرد

نخستین رویداد ایده پردازی با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و با عنوان «ایده شو سلامت» مهر امسال در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود.

 به گزارش مفدا شهرکرد، مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی و معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه نخستین رویداد ایده پردازی با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت را با شعار اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی برگزار می‌کند.

گیاهان دارویی و فارماسیوتیکس، سلول‌های بنیادی و پزشکی شخصی، سلول درمانی و ژن درمانی، تجهیزات پزشکی، بهداشت محیط، آموزش پزشکی، بیوتکنولوژی و میکروبیولوژی، مهندسی بافت، سلامت الکترونیک ، سلامت دهان و دندان و همچنین تشخیص و درمان بیماری‌ها و مراقبت پزشکی از محورهای این همایش به شمار می‌رود.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد ایده پردازی می‌توانند تا ۳۰ تیر امسال با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://htc.skums.ac.ir آمادگی خود را اعلام و نام نویسی کنند.

هر شرکت‌کننده در هر یک از محورهای رویداد مجاز به ارائه دو ایده است که بایدایده خود را بر اساس فرمت اعلام شده و در مهلت مقرر به پست الکترونیکی به نشانی htc.skums@gmail.com ارسال نمایند.

ایده‌های ارسالی به دبیرخانه رویداد با همکاری اساتید متخصص هر یک از رشته‌ها، داوری و بررسی شده و در مرداد امسال، ۱۲ ایده برتر برای شرکت در رویداد اصلی انتخاب می‌شوند.

افراد برگزیده در مرحله نخست، پس از حضور در کارگاه یک روزه با نحوه ارائه ایده در رویداد اصلی آشنا شده و در بخش اصلی این رویداد که مهر امسال در سالن همایش‌های مجتمع رحمتیه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود، ایده خود را در حداکثر زمان پنج دقیقه و در حضور شرکت‌کنندگان و داوران متخصص ارائه خواهند کرد.

در مرحله پایانی رویداد ایده پردازی با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و با عنوان «ایده شو سلامت»، شش ایده برتر معرفی شده و نفرات اول تا ششم این رویداد علاوه بر حمایت مالی برای عملی شدن ایده، جوایز ارزنده‌ای دریافت می‌کنند.

گفتنی است، نخستین رویداد ایده پردازی با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و با عنوان «ایده شو سلامت» با هدف شناسایی ایده‌های خلاقانه با هدف تجاری سازی، ترویج فرهنگ ایده پردازی میان جامعه به ویژه جوانان، اعتلای نقش دانشگاه در جذب نخبگان، حمایت از صاحبان ایده و کارآفرینی، ایجاد شور و نشاط و طراوت علمی و پژوهشی و اعتلای خودباوری علمی در بستر خلاقیت و ایده پردازی برگزار می‌شود.

فرم ثبت ایده:

http://www.mefda.ir/d/2019/06/12/0/352132.docx

http://www.mefda.ir/d/2019/06/12/0/352133.docx

دفترچه راهنمای رویداد «ایده شو»:

http://www.mefda.ir/d/2019/06/12/0/352138.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.