چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

در سال گذشته

یک‌هزار و ۷۶۵ دانشجوی علوم پزشکی ایلام سال گذشته وام تحصیلی دریافت کردند

وام دانشجویی

یک‌هزار و ۷۶۵ دانشجوی علوم پزشکی ایلام در سال گذشته موفق به دریافت وام تحصیلی شدند که از این تعداد ۸۸۳ نفر درنیم سال نخست وام دریافت کردند.

به گزارش مفدا، در نیم سال نخست سال گذشته ۸۸۳ دانشجوی علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی  ایلام در مجموع ۵ میلیارد و ۸۴۹ میلیون و صد هزار ریال وام تحصیلی دریافت کردند. همچنین تعداد ۱۸ دانشجو بالغ بر ۱۴۷ میلیون ریال وام متمم دریافت کردند.

تعداد ۳۴ نفر از دانشجویان علوم پزشکی در نیمه دوم سال گشته وام تحصیلی به مبلغ ۳۰۱ میلیون ریال دریافت کردند. همچنین ۲۷ نفر از دانشجویان دانشگاه وام مسکن به ارزش بالغ بر ۲۴۹ میلیون ریال دریافت کردند. همچنین در نیمه دوم سال ۲۷ نفر از دانشجویان وام مسکن به ارزش ۳۰۴ میلیون ریال دریافت کردند.

وام ضروری نیز از جمله تسهیلاتی است که همه ساله دانشگاه علوم پزشکی ایلام به دانشجویان واجد شرایط اعطاء می‌کند که سال گذشته ۲۷۱ دانشجو موفق به دریافت وام ضروری به ارزش یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال شدند. همچنین تعداد ۱۱۹ نفر از دانشجویان وام ضروری در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دریافت کردند.

تعداد ۲۳ نفر از دانشجویان در سال ۹۷ وام ودیعه مسکن به ارزش یک میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال دریافت کرده و همچنین تعداد شش نفر از دانشجویان در سال جاری موفق به دریافت این نوع وام به ارزش ۵۴۰ میلیون ریال کردند.

۲ هزار و ۶۳۹ نفر از دانشجویان علوم  پزشکی ایلام در سال گذشته در برابر حوادث بیمه شدند. ضمن اینکه ۳۸۱ دانشجو در سال ۹۷ موفق شدند از دانشگاه فارغ التحصیل شوند. البته از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد ۵۲ نفر از دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.