دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

۲۲۰ پایان نامه از جشنواره آسیب های اجتماعی استقبال کرد

پایان نامه

دبیر جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی، گفت: با پایان یافتن مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی با موضوع آسیب های اجتماعی، ۲۲۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد و فرایند داوری اثار ادامه دارد.

به گزارش مفدا، زهرا پارساپور روز دوشنبه  اظهار کرد: نخستین جشنواره پایان نامه های دانشجویی با موضوع آسیب های اجتماعی بعد از اتمام مراحل داوری، آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می شود.
وی افزود: فرایند داوری این آثار توسط داورانی متشکل از استادان برتر دانشگاه های کشور آغاز شده است و در چند مرحله این داوری ها صورت می گیرد.
دبیر جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی، گفت: در این جشنواره از نتایج و یافته های پایان نامه های دانشجویی به منظور ارائه راه حل برای کاهش آسیب های اجتماعی بهره برداری می شود.
به گفته پارساپور، توجه و اهتمام بیشتر دانشگاهیان نسبت به شناخت مسائل و آسیب‌های اجتماعی، تشویق دانشجویان به انجام پژوهش پیرامون مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه و دانشگاه، بهره‌گیری از نتایج و یافته‌های پایان‌نامه‌های دانشجویی به منظور ارائه راه‌حل برای کاهش آسیب‌های اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی در مورد محورهای این جشنواره، خاطرنشان کرد: مسائل و آسیب های اجتماعی، مسائل و آسیب های اجتماعی ازدواج و خانواده، مسائل اجتماعی و فرهنگی نظام آموزش عالی کشور و ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی مربوط در فضای مجازی، چهار محور اصلی این جشنواره است.
مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در گفت وگو با ایرنا تاکید کرد که آثار منتخب این جشنواره در قالب بسته های سیاستی حوزه آسیب های اجتماعی در اختیار دستگاه ها قرار می گیرد.
این جشنواره با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه مازندران، سازمان امور اجتماعی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه جشنواره فارابی و برخی انجمن‌های علمی مرتبط برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.