شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

تشکیل کمیته دانشجویی نخستین جشنواره ایمنی بیمار، اعتباربخشی و آموزش به بیمار در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

ایمنی بیمار. شهرکرد

کمیته دانشجویی نخستین جشنواره «ایمنی بیمار، اعتباربخشی وآموزش به بیمار» فعالیت خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد آغاز کرد.

به گزارش مفدا شهرکرد، دبیر  نخستین جشنواره استانی ایمنی بیمار، اعتباربخشی و آموزش به بیمار با اشاره به برگزاری این جشنواره در روزهای ۲۷ و ۲۸ مرداد در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تهیه گواهی شرکت در جشنواره برای دانشجویان با هماهنگی دبیر جشنواره، ارائه اخبار و اطلاعات جشنواره در نشریات دانشجویی و پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا، همکاری با دیگر کمیته‌های ستاد اجرایی و معرفی دانشجویان فعال و علاقه‌مند به همکاری در روند برگزاری جشنواره از جمله وظایف کمیته دانشجویی است.

عباس بحرینی، پیگیری، تهیه و ارجاع پیشنهادها به دبیر جشنواره و هماهنگی برای شرکت در نمایشگاه جشنواره و ایجاد غرفه دانشجویی را از دیگر وظایف تعیین شده برای کمیته دانشجویی برشمرد.

وی در ادامه افزود: نخستین جشنواره ایمنی بیمار در محورهای پیشگیری از وقایع ناخواسته، آموزش و توانمندسازی بیماران، ایمنی مادر، کودک و نوزادان، اخلاق بالینی و اخلاق درناباروری ، آموزش و توانمند سازی گروه سلامت، ارتباط و تعامل با بیمار، ارتقاء فرهنگ ایمنی بیمار، دارو تجهیزات و ایمنی، دانشجو و ایمنی بیمار، ایمنی بیمار و اورژانس پیش بیمارستانی، ایمنی بیمار در بحران و بلایا، خدمات پاراکلینیک و ایمنی بیمار و همچنین تغذیه و ایمنی بیمار برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: درحاشیه این جشنواره از برترین ها در بخش های بیمارستان، درمانی و پاراکلینیکی، رسانه، تجربه و پیشنهاد، غرفه بیمارستانی و پایگاه ۱۱۵ تجلیل خواهد شد.

بحرینی با بیان اینکه تمامی کارکنان و دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند آثار فردی و تیمی خود را در زمینه‌های مختلف از قبیل، بروشور ، عکس، اینفوگرافیک، پوستر، فیلم آموزشی موبایلی، داستان، شعر، طنز، کاریکاتور، اپلیکشین، طراحی و ساخت وبلاگ، طراحی و ساخت پاورپونت، نشریه الکترونیک، انیمیشن، کتابچه آموزشی، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و پیشنهاد و تجربه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند، یادآور شد:  مهلت ارسال آثار تا پایان تیر در نظر گرفته شده است.

 دبیر نخستین جشنواره استانی ایمنی بیمار، اعتباربخشی و آموزش به بیمار گفت: کارکنان بیمارستان‌های دانشگاه‌های قطب شامل اصفهان ، یزد و کاشان هم می‌توانند در زمینه ارسال آثار فردی مشارکت نموده و آثار خود را در قالب ضوابط مربوطه به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرکرد ،گودال چشمه ، بیست متری دوم، ساختمان معاونت درمان ارسال کنند.

ضوابط و مقررات شرکت در جشنواره؛  http://www.mefda.ir/d/2019/04/22/0/326891.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.