دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶

مراسم دانش آموختگی جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

مراسم فارغ التحصيلي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان

مراسم دانش آموختگی دانشجویان رشته های پرستاری و فوریتهای پزشکی با حضور معاونین آموزشی و فرهنگی ،دانشجویی ،روسای دانشکده های پرستاری،مامایی ،پیراپزشکی وبهداشت،اساتید و اعضای هیات علمی ،دانشجویان ، دانش آموختگان و جمعی از مسولین دانشگاه در محل سالن ابن سینای مجتمع آموزشی شهید محمدی بندرعباس برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از خیر مقدم دکتر شاهی رییس دانشکده پرستاری،مامایی و پیراپزشکی دکتر نجاتی زاده معاون فرهنگی دانشجویی با تبریک پایان دوره تحصیلی و دانش آموختگی به دانشجویان با تاکید بر نقش بسیار مهم پرستاران در نظام سلامت  ،  راه اندازی کانون دانش آموختگان  و ادامه ارتباط پویا با محیط علمی دانشگاه را به دانشجویان توصیه کرد.

دکتر سبحانی معاون آموزشی دانشگاه نیز با تبریک توفیق دانش آموختگی به دانشجویان از اساتید؛ اعضای هیات علمی و مدیران گروه های آموزشی که در طول تحصیل همواره یار و همراه دانشجویان بودند تقدیر و تشکر نمود.

ادای سوگند دانشجویان پرستاری، اهدای لوح دانش آموختگی ،تقدیر از دانشجویان برتر آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی ، پخش کلیپ های دانشجویی و تقدیر دانشجویان از اساتید از دیگر بخش های این مراسم بود.

در پایان مراسم دکتر داوودی رییس دانشگاه با حضور در مراسم با دانشجویان عکس یادگاری گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.