دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶

مهلت ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت تمدید شد

پوستر قرآن

مهلت ثبت نام در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا 5 اسفندماه امسال تمدید شد.

مسئول واحد قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا بوشهر با اعلان این خبر گفت: زمان آزمون بخش آوایی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت اوایل اسفند ماه و زمان آزمون بخش معارف و سیره معصومین مرحله دانشگاهی 15 اسفندماه برگزار خواهد شد.

رقیه جمیری افزود:  آخرین مهلت ارسال آثار بخش ادبی، هنری، نشریات، پژوهشی، اذان ومناجات خوانی جشنواره تا دهم اردیبهشت ماه سال آینده تعیین شده است.

وی بیان داشت: ثبت ‌نام این دوره از جشنواره پس از ارسال آیین‌نامه اجرایی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، از هفته پایانی آبانماه ۱۳۹۵ آغاز شده است و مطابق زمانبندی، جشنواره در دو مرحله دانشگاهی و سراسری وزارت بهداشت برگزار می‌شود و مخاطبان در بخش‌های مربوطه به رقابت خواهند پرداخت.

جمیری اضافه کرد: مخاطبان جشنواره بیست و دوم شامل اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، امکان شرکت در 8 بخش آوایی، معارف قرآنی و سیره معصومین، کتابخوانی، پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری و نشریات را خواهند داشت.

جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاهیان با هدف نشر و گسترش فرهنگ قرآن و عترت در دانشگاه‌ها از سال ۱۳۶۴ طرح ریزی گردیده و همه ساله به اجرا در می‌آید. این جشنواره در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز از سال تحصیلی ۷۵-۱۳۷۴به صورت مستقل و از جانب معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اجرا درآمده و بیست و دومین دوره آن در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ طبق آیین نامه حاضر به اجرا در خواهد آمد.

انتهای پیام. س/ ر 2050

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.