دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹

کارگاه آموزشی حقوق متقابل دانشجو و کارمند ویژه کارکنان معاونت های دانشجویی و فرهنگی و آموزشی

کارگاه آموزشی

در راستای توانمند سازی کارکنان معاونت های دانشجویی و فرهنگی و آموزشی با تلاش مدیریت فرهنگی و همکاری اداره آموزش ضمن خدمت کارگاه آموزشی حقوق متقابل کارمند و دانشجو در سالن علامه طباطبایی(ره) معاونت برگزار گردید.

به گزارش مفدا، در راستای توانمند سازی کارکنان معاونت های دانشجویی و فرهنگی و آموزشی با تلاش مدیریت فرهنگی و همکاری اداره آموزش ضمن خدمت کارگاه آموزشی حقوق متقابل کارمند و دانشجو در سالن علامه طباطبایی(ره) معاونت برگزار گردید.

در این کارگاه یک روزه، مشاور محترم رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها به تشریح حقوق دانشجویان در فضای دانشگاهی پرداختند. ایشان آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات دانشگاه، زمینه آشنایی بیشتر با هویت ایرانی اسلامی آنان، بستر سازی رشد فرهنگی و تربیتی آنان از مهمترین حقوق دانشجویان برشمردند.

حجت الاسلام و المسلمین مستشاری در ادامه به تبیین حق متقابل دانشجویان نسبت به کارکنان پرداخته و تواضع و داشتن روحیه تشکر و برخورد متین و مؤدبانه را از مهترین حقوق خدمتگزاران و کارکنان دانستند. ایشان توفیق خدمتگزاری به نسل جوان را یکی از الطاف الهی به کارکنان دانشگاهها بیان نمودند.

   

   

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.