یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹

نشست ریاست تربیت بدنی دانشگاه با مسئولین کمیته های ورزشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان

تشکیل جلسه هیئت آمادگی جسمانی دانشگاه در شهرستان اردکان

12

نشست ریاست تربیت بدنی دانشگاه با مسئولین کمیته های ورزشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان برگزار شد.

 در ابتدای جلسه دکتر علایی رئیس هیئت آمادگی جسمانی و سرپرست شبکه بهداشت اردکان ضمن خوشامدگویی و آرزوی قبولی طاعات، هدف از تشکیل این جلسه را توسعه ورزش شبکه بهداشت و دانشگاه بیان داشت.ایشان از فعالیت های بی شمار تربیت بدنی دانشگاه که جزء محدود دانشگاه ها و ارگان های ورزشی فعال کشور می باشد سخن گفت و در ادامه از آمار بیماری های بالای موجود در استان یزد چون دیابت، فشارخون و راهکار حل این مشکل را ورزش منظم دانست.
در ادامه دکتر شکرالهی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردکان درخصوص شرایط مطلوب فعلی ورزش اردکان صحبت نمود و  از رشد مناسب بیمه شدگان ورزشی شهرستان به بیش از 6000 نفر و فعال بودن 37هیئت ورزشی توضیحاتی ارائه داد.
در ادامه محمدرضا ساده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار فیض اردکانی به مناسبت سالگرد شهادت این بزرگوار و تشکر از زحمات آقای تابش به عنوان رئیس فراکسیون ورزش مجلس و دکترعلائی به عنوان رئیس فعال هیات آمادگی جسمانی دانشگاه، عملکرد ورزشی مرکز بهداشت اردکان را یکی از برترین مراکز دانشگاه اعلام نمود و گزارشی از عملکرد اداره تربیت بدنی دانشگاه ، ۱۷ هیئت ورزشی فعال دانشگاه، تقویم ورزشی سالانه و تقدیر وزیر ورزش از دانشگاه جهت باشگاه نمونه ورزشی درسال گذشته ارائه داد.
ایشان افزود به اندازه بعد روحی به بعد جسمی نیز باید توجه داشت و حلقه مفقود پایگاه های سلامت را تربیت بدنی دانست که با بها دادن به آن بسیاری از آمارهای بیماری استان پایین خواهد آمد.
پس از مراسم پرفیض افطاری، جلسه پرسش و پاسخ با ریاست محترم تربیت بدنی دانشگاه درخصوص مواردی چون ۶امتیاز ارزیایی، افزایش مسابقات ورزشی دانشگاه، ساخت استخر و... برگزار گردید.
 در آخر از مکان ها و پتانسیل های ورزشی مرتبط با شبکه بهداشت اردکان بازدید شد و ریاست تربیت بدنی جهت پیگیری و تجهیز این مراکز، درکنار همت مرکزبهداشت قول مساعد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.