یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

در آیین اختتامیه بخش دانشگاهی،

از دانشجویان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی ایران در نمایشگاه قرآن کریم تقدیر شد

تقدیر

در آیین اختتامیه بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران برای کسب رتبه دوم در مسابقات تیمی در دو بخش خانمها و آقایان تقدیر شد.

به گزارش مفدا، در مراسم اختتامیه بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از دانشجویان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی ایران که در مسابقات تیمی دانشجویی در دو بخش خانمها و آقایان موفق به کسب رتبه دوم شدند تقدیر شد.

این مراسم که با حضور مسوولان فرهنگی دانشگاه‌ها و مسوولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد متین فرخی، مرتضی بهجت و میلاد عروجی لوح تقدیر و جوایز خود را دریافت کردند.
رتبه سوم مسابقات تیمی دانشجویی در بخش برادران به دانشگاه فرهنگیان تعلق گرفت. حجت ابراهیمی، محمد ملازاده و ابوالفضل پیرنیا از دانشگاه فرهنگیان لوح تقدیر و جایزه رتبه سوم تیمی را دریافت کردند.
در بخش خواهران دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خانمها اسلامی، بهرامی و علیخانی رتبه اول را کسب کردند. لوح تقدیر و جایزه رتبه دوم این مسابقات را خانمها همتی، محمد نیا و یوسفی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و جایزه و لوح تقدیر رتبه سوم را دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خانمها نجم الدین، زارعی و شاه محمدی دریافت کردند.

در ادامه لوح تقدیر به نمایندگان غرفه‌های مختلف اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.