دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

با حکم معاون آموزشی وزیر بهداشت؛

سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب شد

دکتر جمشید حاجتی سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر جمشید حاجتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به سمت سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب کرد.

به گزارش مفدا، دکتر باقر لاریجانی در این حکم یادآور شده است: «حوزه آموزش از حوزه‌های کلیدی است که در کنار سایر حوزه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در اعتلای سلامت کشور ایفای نقش می‌کند. از جمله مأموریت‌های مهم این حوزه ارتقای دانش و مهارت نیروها و دانش‌آموختگان نظام سلامت در راستای ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی به نیازهای سلامت کشور است.

با توجه به نقش آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی در رفع برخی نیازهای جامعه از طریق تأمین نیروی انسانی این حوزه، مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی به‌عنوان مرجع سیاستگذاری و ارزیابی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای حوزه علوم پزشکی فعالیت می‌کند.

با توجه به هماهنگی‌های صورت‌گرفته و نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین‌وسیله به‌عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب می‌شوید تا با هماهنگی با حوزه معاونت آموزشی و همکاری تمامی حوزه‌های مرتبط و به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود در کشور در راستای دستیابی به اهداف این مرکز و توسعه آموزش‌های مهارتی علوم پزشکی تلاش کنید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.»

معاون آموزشی وزارت بهداشت همچنین از تلاش‌های دکتر علی بیداری مدیرکل آموزش مداوم جامعه پزشکی، در طی دوره مسؤولیت خود در مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.