یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه؛

نشست دانشجویی "پویش ملی بهار همدلی" دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد

اهواز

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی از تلاش برای مشارکت حداکثری جامعه دانشگاهی در "پویش ملی بهار همدلی" گفت.

به گزارش مفدا اهواز، در این نشست "دکتر مسعود کرمی" معاون فرهنگی و دانشجویی با تشریح اهداف این پویش بر اهمیت حضور و مشارکت دانشجویان تاکید کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان کرد: از آنجا که خوزستان خود از استان های درگیر سیلاب بود همه ما شاهد حضور گسترده مردم در امدادرسانی اعم از کمک های نقدی و غیرنقدی بوده ایم و اکنون این پویش به منظور ساماندهی و تمرکز کمک های جامعه دانشگاهی بر ساخت خانه در مناطق سیل زده آغاز به کار کرده است.

وی گفت: با توجه به اهمیت و نیت خیرخواهانه این پویش تلاش داریم اطلاع رسانی و دعوت به مشارکت در این پویش با توجه به توانایی و پتانسیل های دانشجویی از حالت صرفا مجازی خارج شده و دانشجویان سعی کنند بصورت رو در رو از اساتید خود برای مشارکت در این اقدام خیر دعوت کنند.

در ادامه جلسه "محمد جودکی" دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه و دبیرکل شورای صنفی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که خود از هیئت موسس های این پویش دانشگاهی بود به تشریح اهداف این پویش پرداخت و گفت: در سیلاب اخیر مشاهده کردیم که برخی هموطنانمان نه تنها خانه بلکه محل درآمد خود را از دست داده اند و اگر به آنان کمک های شایسته انجام نشود شاید تا پایان عمر نتوانند به روال عادی زندگی خود برگردند لذا وظیفه ما در یاری رساندن به اینگونه افراد سنگین است.

تشکیل کمیته‌های دانشجویی پویش بهار همدلی، ایجاد هیأت‌های معرفی و تبلیغات پویش در دانشکده ها متشکل از نهادهای فعال دانشجویی هر دانشکده اعم از شورای صنفی،بسیج دانشجویی ،انجمن های علمی و..، تهیه بروشورهای معرفی پویش و توزیع آن در بین اساتید و پرسنل توسط دانشجویان، طراحی فرم های جهت تسهیل پرداخت کمک های اساتید و کارکنان برای کسر از حقوق و معرفی این پویش در برنامه های دانشجویی که در دانشگاه برگزار می شوند از برنامه های پیشنهادی و مطرح شده در این نشست توسط دانشجویان بود.

دبیران شورای صنفی،تشکل های اسلامی،بسیج دانشجویی، دبیران انجمن های علمی،کانون های دانشجویی، دانشجویان عضو کمیته ناظر بر نشریات از جمله مدعوین این نشست بودند که با حضور معاون فرهنگی دانشجویی،مدیر امور فرهنگی، نماینده مدیریت روابط عمومی دانشگاه و مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.