جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور در دفتر معاونت فرهنگی و اموردانشجویی گفت:

در کارهای فرهنگی؛ اولویت را به برنامه های جدید و خلاقانه بدهید

حضور دکتر قزلباش در دفتر معاونت فرهنگی و بررسی برنامه های فرهنگی سال جاری

دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز پنجشنبه یک میهمان ویژه داشت، دکتر پرویز قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان. وی با تاکید براهمیت کار فرهنگی گفت: «اولویت و توجه باید به سمت برنامه های جدید و با مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان برود».

به گزارش مفدا زنجان صبح روزپنجشنبه 26 اردیبهشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور در در جمع مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان عملکرد سال 97 این معاونت و برنامه های سال 98 را مورد بررسی قرار داد.

دکتر حسین عمارلو؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی، در ابتدای جلسه افزایش مشارکت در حوزه های مختلف، هم افزایی و افزایش کثرت در عین وحدت و همچنین اشاعه فرهنگ در بین اقشاری فراتر از حوزه دانشجویی و در میان کارکنان و اساتید از برنامه های مهمی است که در برنامه ریزی سال جدید مد نظر مدیران و مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار دارد. معاون فرهنگی در ادامه گفت: «برنامه های مناسبی برای هفته خوابگاه ها از سوی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در حال برگزاری است»

دکتر قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی با تاکید بر اهمیت موضوع فرهنگ و فعالیت های فرهنگی این معاونت و توجه ویژه ای که به موضوعات فرهنگی دارد اظهار داشت: «علیرغم اینکه امسال شرایط کلی اقتصادی طوری است که نسبت به سالهای گذشته محدودیت منابع بیشتری داریم در عین حال توقعات و انتظارات بالاست و باید با امکانات محدود پاسخگوی این انتظارات باشیم که کار را سخت خواهد کرد».

دکتر مصطفی محمدی؛ جانشین معاونت و مدیر اداره فرهنگی، در ادامه جلسه پیرامون توصیه هایی که پیش از این ریاست دانشگاه در خصوص موضوعات فرهنگی داشته را مورد توجه قرار داد و افزدود: «همانگونه که حضرتعالی پیش از این اشاره کرده اید که دانشگاه ما در حوزه فرهنگی باید الگوی دانشگاه های استان باشد و از ظرفیت دانشجویان حداکثر استفاده شود ما نیز بر همین اساس برنامه های سال جاری را تهیه و آماده کرده ایم و تلاش میکنیم با هزینه کمتر کار خوبی انجام شود و در عین حال هم افزایی درون سازمانی و برون سازمانی داشته باشیم و از منابع سازمان هم بتوانیم استفاده کنیم.

دکتر قزلباش با تاکید بر اهمیت موضوع فرهنگ و نگاه ویژه ای که به این برنامه ها دارد گفت: «باید تلاش کنیم تا از چارچوب های کلیشه ای و قدیمی فاصله گرفته و گستره فرهنگ را وسیع تر آن چیزهایی بدانیم که پیش از این تعریف شده است. باید خلاقانه برنامه ها را  به سمت به روزتر شدن پیش برده و نیازهای نسل جوان را پیدا کرده و در همان راستا برنامه ریزی انجام شود». رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان علیرغم کمبود منابع گفت: «در صورتی که برنامه جدیدی وجود داشته باشد نگران تامین منابع آن نباشید و به دنبال برنامه های جدید باشید.از الگوهای کارآفرینی جدید و استارتاپی برای حوزه فرهنگ کمک بگیرید و ضمن حفظ و اجرای  همین برنامه هایی که تهیه شده است، اولویت را به برنامه های جدید بدهید».

ادامه جلسه به بحث در خصوص جزئیات بودجه اختصاص یافته به بخش دانشجویی و بخصوص تغذیه پرداخته شد. دکتر قزلباش در پایان جلسه اظهار داشت که فرصت های بیشتری به بررسی برنامه های این معاونت باید اختصاص یابد و تنها یک جلسه را کافی ندانسته و تاکید کرد که در جلسات آینده با حضور وی، جزئیات بخش های مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.