چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

جلسه هماهنگی "پویش ملی بهار همدلی" در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد

image.png

در جلسه هماهنگی "پویش ملی بهار همدلی" که با حضور کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: ما با تمام توان در این پویش شرکت می‌کنیم.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، در جلسه هماهنگی "پویش ملی بهار همدلی" که با حضور کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: ما با تمام توان در پویش شرکت می‌کنیم تا بتوانیم سهمی در کمتر کردن غم هموطنان سیل زده خود داشته باشیم.

دکتر "فریمان ابراهیم زاده" گفت: بر اساس تعیین سهمیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای حضور در پویش ملی بهار همدلی، ۶۶۰ میلیون تومان به عنوان سهم مشارکت این دانشگاه در نظر گرفته شده است. 

وی ادامه داد: این مبلغ به عنوان سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در حمایت از ساخت ۲۲ واحد مسکونی برای هموطنانی که در حوادث سیل اخیر مسکن خود را از دست داده‌اند در نظر گرفته شده که مقدمات جمع آوری این مبلغ نیز آغاز شده است.

ابراهیم زاده با توجه به شعار هم‌وطن! دوباره خانه‌ات را خواهیم ساخت از کلیه کارکنان دانشگاه درخواست کردند تا ضمن پیوستن به این پویش دانشگاهی، در ساخت خانه‌های مسکونی تخریب شده در مناطق سیل‌زده کشور مشارکت کنند.

در ادامه نیز مدیر فرهنگی و کارشناسان ضمن حمایت از این پویش، به بیان پیشنهادات و نکته نظرات خود برای بهتر اجرا کردن این طرح پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.