چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

با حضور نمایندگان فعال فرهنگی و علمی برگزار شد؛

جلسه هماهنگی و چگونگی پیشبرد اهداف "پویش ملی بهار همدلی" در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

پویش ملی بهار همدلی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درخصوص نقش دانشجویان در موفقیت این طرح بزرگ گفت: قشر دانشجویی شاید در بخش کمک‌های نقدی نتواند حضور پررنگی داشته باشد، اما تاثیر بسزایی در معرفی این پویش و جذب کمک‌ها خواهد داشت.

به گزارش مفدا رفسنجان، این جلسه با حضور "دکتر محمدرضا حاجی زاده" معاون فرهنگی و دانشجویی و "مجتبی سجادیان" مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با نمایندگان کانون‌های فرهنگی، بسیج و انجمن‌های علمی، پیرامون بررسی راهکارها و چگونگی پیشبرد اهداف پویش "ملی بهار همدلی" در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

دکتر حاجی زاده در این نشست درخصوص نقش دانشجویان در موفقیت این طرح بزرگ گفت: قشر دانشجویی شاید در بخش کمک های نقدی نتواند حضور پررنگی داشته باشد اما تاثیر بسزایی در معرفی این پویش و جذب کمک ها خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه در این پویش قرار هست کار بسیار بزرگی انجام شود و تعداد ۶۰ هزار خانه تخریب شده در سیل اخیر توسط جامعه دانشگاهیان ایران ساخته شود نیازمند برنامه ریزی دقیق و همت زیادی از طرف همه هست.

حاجی زاده ادامه داد: ما در چند جلسه اخیری که با ریاست دانشگاه و دیگر مسئولین داشتیم مبالغی جمع آوری شده که به حساب ویژه پویش "ملی بهار همدلی" که در چند روز گذشته افتتاح شده واریز خواهد شد، همچنین با توجه به صحبت های انجام شده با اعضای هیئت علمی شاهد اشتیاق فراوان این عزیزان به شرکت در پویش بوده که باید با استفاده از پتانسیل دانشجویان نهایت بهره را این فرصت ببریم.

وی با اشاره به این مبحث که نباید پیوستن به پویش در حد شعار باقی بماند افزود: باید سرعت بیشتری به روند پیشرفت این حرکت بدهیم، با توجه به اینکه پیش بینی‌هایی که توسط وزارت خانه انجام شده و برای دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تعداد ۱۷ خانه برای ساخت در نظر گرفته شده از ایده‌های خلاقانه شما عزیزان استقبال می‌کنیم.

گفتنی است، در ادامه جلسه نمایندگان حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات و برنامه‌ها پرداختند که از جمله برنامه‌ها می‌توان به برپایی غرفه معرفی در دانشکده‌ها و مکان‌های مختلف و همچنین تهیه فرم دعوت نامه و دعوت حضوری دانشجویان از اساتید جهت پیوستن به پویش اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.