سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

با حکم دکتر آقاجانی

دکتر محمود خدادوست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد

انتصاب دکتر خدادوست

با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معاون دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش مفدا، دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی با صدور حکمی دکتر محمود خدادوست را به سمت معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمود خدادوست

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه

سلام علیکم

با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان "معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه" منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی  نسبت به انجام امور محوله با توجه به اهداف ذیل  اقدام نمائید:

۱. حفظ و ارتقاء باورها و ارزش‌های فرهنگی اسلامی و ملی و گسترش فضای اخلاقی و معنوی در دانشگاه

۲. بهبود وضعیت خوابگاه‌ها و خدمات رفاهی دانشجویان و توسعه فضاها و فعالیت‌های ورزشی

۳. شناسایی و توانمندسازی نیروهای فرهنگی زبده و علاقمند از بین دانشجویان و استادان دانشگاه

۴. مدیریت محتوایی شورای فرهنگی دانشگاه از طریق ارائه و پیگیری پیشنهادهای لازم، تحقق مصوبات، اجرای دستورالعمل‌ها و فعال‌سازی شوراها و ستادهای مرتبط با حوزه‌های فرهنگی و دانشجویی

۵. رصد وضعیت کلی فرهنگی و اجتماعی و همچنین انجام مطالعات و پژوهش‌های لازم به‌منظور برنامه‌ریزی و سیاستگذاری فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی جهت گسترش و تعمیق ارزش‌های اسلامی- ایرانی- انقلابی در همه سطوح دانشگاه

۶. توسعه فعالیت‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، دینی، اجتماعی و سیاسی در سطوح استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه

۷. ایجاد هماهنگی، انسجام و همکاری لازم میان متولیان امور فرهنگی درون دانشگاه و استفاده از توانمندی‌های فرهنگی و اجتماعی عوامل و دستگاه‌های اثرگذار بیرون از دانشگاه

۸. ایجاد فضای پرنشاط و بالنده در فعالیت‌های فرهنگی واجتماعی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی

۹. افزایش مشارکت کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی و سازمان‌های مردم‌نهاد به‌منظور تحقق اهداف فرهنگی اجتماعی

۱۰. استفاده بهینه و حداکثری از منابع و امکانات و فضاهای فرهنگی درون و بیرون دانشگاه

موفقیت شما را تحت‌عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، اهداف و برنامه‌ها و ارتقای جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

دکتر محمد آقاجانی

رئیس دانشگاه

لازم به ذکر است دکتر محمود خدادوست، پیش از این در سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی فعالیت می‌کرد.

وی سوابقی از جمله مشاور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی، عضو هیئت علمی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی، عضو کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو گروه حکمت، طب اسلامی و سنتی فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و عضو هیئت مدیره انجمن علمی طب سنتی ایران را نیز در کارنامه خود دارد.

نمایندگی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران، عضویت شورای عالی مرکز تحقیقات طب سنتی و مفردات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی، دبیری و عضویت شورای سیاست‌گذاری طب سنتی ایران، عضویت کمیته تخصصی پزشکی و آزمایشگاهی مرکز مشاوران قوه قضائیه و کارشناس رسمی دادگستری، عضویت گروه طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور و عضویت هیئت ممتحنه و ارزشیابی رشته طب سنتی ایرانی نیز در کارنامه کاری دکتر خدادوست ثبت شده است.

دکتر آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین در پیام جداگانه‌ای از تلاش‌های دکتر مهدی کدخدازاده در دوره تصدی مسؤولیت این معاونت قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.