سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

به مناسبت هفته خوابگاه‌ها صورت پذیرفت

بازدید رئیس دانشگاه ایران و هیئت همراه از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه

هفته خوابگاه ها

در این بازدید که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر امور دانشجویی و رئیس اداره خوابگاه‌های دانشجویی صورت گرفت، رئیس دانشگاه نشست صمیمانه‌ای با دانشجویان برگزار کرده و به بحث و تبادل نظر با یشان پرداخت.

مفداایران - دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه ایران به همراه دکتر شفائی معاون فرهنگی و دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی از خوابگاه‌های امام علی (ع) ، امام حسن(ع) و شقایق بازدید کردند.

در این بازدید که آقای هاشمی مدیر امور دانشجویی و آقای سندگل رئیس اداره خوابگاه‌های دانشجویی نیز حضور داشتند، رئیس دانشگاه نشست صمیمانه‌ای با دانشجویان برگزار کرده و به بحث و

تبادل نظر با ایشان پرداخت.

در این نشست دکتر کوهپایه زاده توضیحاتی در مورد برنامه‌های حوزه ریاست برای خوابگاه‌های دانشجویی ارائه نموده و دکتر شفائی نیز در مورد برنامه‌های آتی معاونت فرهنگی و دانشجویی توضیحاتی ارائه نمود.

این هیئت نظارتی همچنین بازدیدی از اماکن عمومی خوابگاه و اتاق دانشجویان داشته و در دفتر یکی از خوابگاه‌ها  نشستی با اعضای شورای صنفی در مورد مسائل و مشکلات خوابگاهی از قبیل ایاب و ذهاب، اینترنت، پارکینگ دانشجویی، آنتن دهی موبایل و استخر دانشگاه برگزار نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.