سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

به مناسبت هفته خوابگاه‌ها انجام شد؛

بازدید اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از خوابگاه‌های دانشجویی

بازدید رئیس دانشگاه

به مناسبت هفته خوابگاه ها دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و اعضای هیئت رئیسه از خوابگاه های دانشجویی کوثر وشاهد بازدید کردند.

به گزارش مفدا جیرفت، در سومین روز از هفته خوابگاه‌ها رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت شامگاه دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف خوابگاه‌ها از امکانات و شرایط موجود بازدید و با دانشجویان به گفتگو نشستند و از نزدیک راجع به مشکلات و مسائل رفاهی وصنفی و آموزشی بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این نشست "محمدرضا مشایخی دولت آبادی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ضمن تبریک هفته خوابگاه‌ها و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: هفته خوابگاه‌ها از تاریخ ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه با شعار خوابگاه دانشجویی ؛ نماد اتحاد ملی در بهار همدلی آغاز شده است و تاکنون فعالیت هایی به مناسبت هفته خوابگاه‌ها مانند برگزاری مسابقات ورزشی، کارگاه های آموزشی و... برگزار شده است و جشن فرهنگی هفته خوابگاه ها نیز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت برگزار می شود.

سپس آصف اسکندری دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه ضمن تقدیر از رئیس دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه به جهت حضور در این نشست و پیگیری امور دانشجویان، برخی از مسائل مربوط به حوزه آموزشی، دانشجویی را که به عنوان مشکل و یا ارائه پیشنهاد مطرح می‌شد با اعضای هیئت رئیسه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

"دکتر اصغر مکارم" ضمن استقبال از پیشنهادها و نقطه نظرات دانشجویان از مسئولین مربوطه خواستار پیگیری موارد مطرح شده شدند.

مکارم افزود: کار دانشجویی و عضویت در شورای صنفی یک تمرین مدیریتی است ، چرا که در آینده خود شما از همکاران ما در حوزه های مختلف خواهید بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: شأن نزول یک دانشگاه دانشجو است و یکی از اهداف اصلی دانشگاه رفع مشکلات دانشجویان ساکن خوابگاه ها است و مسئولین تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهند داد.

در این دیدار مدیر فرهنگی دانشجویی، معاون استانی نهاد رهبری، رئیس اداره بازرسی، معاون آموزشی، معاون تحقیقات وفناوری، رئیس دفتر رئیس دانشگاه، روابط عمومی و رؤسای ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی رئیس دانشگاه را همراهی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.