سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

دبیر کل انجمن علمی دانشجویی کشوری دندانپزشکی:

ملت بزرگ ایران همواره شهره همدلی، مهرورزی و نوع دوستی بوده است

اهواز

دبیر کل انجمن علمی دانشجویی کشوری دندانپزشکی ضمن پیوستن به پویش بهار همدلی از همه دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش دانشجویی دعوت بعمل آورد.

به گزارش مفدا اهواز، "علیرضا رحمانیان" دبیر انجمن علمی دانشجویی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، نماینده دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در هیات نظارت بر این انجمن های دانشجویی و دبیرکل  انجمن علمی دانشجویی دندانپزشکی کشور از پیوستن خود به پویش ملی بهار همدلی خبر داد.

وی گفت: انجمن‌های علمی کشوری، مجمع کشوری کانون‌های دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی به عنوان موسسان و پرورش دهندگان این  پویش هستند و بنده نیز از ابتدای زمزمه‌های تشکیل چنین پویشی با تمام قوا خود را جزئی از این حرکت قرار دادم زیرا در وهله اول به عنوان یک انسان و در وهله دوم به عنوان یک خوزستانی خود را وام دار مردم این سرزمین دانسته و  به عنوان بخشی از جامعه پزشکی  مرهم گذاشتن بر آلام انسان هاست را وظیفه خود می دانم به همین دلیل با گسترش و حمایت از این پویش و پیوستن به آن تلاش کردم تا بخشی از دینی که بر گردنم است را ادا کنم .

رحمانیان ادامه داد: علاوه بر اینکه هر اقدام نوع دوستانه حسی خوشایند در انسان ایجاد می‌کند ، من خوشحالی واقعی را زمانی می‌بینم که پیوستنم به این پویش و تلاش‌هایم سقفی را بالای سر هموطنانم بیاورد.

دبیرکل انجمن دندانپزشکی بیان کرد: خداوند متعال در آیه ۱۶۰ سوره انعام میگوید "مَنْ جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا" و وعده خداوند قطعا حق است، چه چیزی بهتر از اینکه خیر مورد بحث کمک به همنوعان و هموطنان مان باشد.

وی گفت: ملت بزرگ ایران همواره شهره همدلی و مهرورزی و نوع دوستی بوده و پویش "بهار همدل " چشمه ای از این روحیه است که از دانشگاه ها و دانشجویان وزارت بهداشت جوشش خود را آغاز کرده  و با همکاری سایر اقشار میهن عزیزمان ، سقفی از جنس عشق و محبت برای هموطنان آسیب دیده از سیل خواهد ساخت و به خانه دار شدن جمع قابل توجهی از آنها کمک خواهد کرد،از این رو وظیفه همه دانشگاهیان است تا آنچه در توان دارند برای حمایت از پویش و پیوستن به آن ایثار کنند .

بر این رواقِ زبرجد نوشته‌اند به زر    که جز نکوییِ اهلِ کرم نخواهد ماند، جاودان شدن واقعی اینگونه اتفاق می‌افتد و دعوت می کنم همه دانشجویان و دانشگاهیان را تا برای رقم زدن بهترین عمل ممکن یعنی کمک به هموطنانمان به این پویش بپیوندند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.