سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

در جلسه‌ای با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه؛

دبیر و برنامه‌های کانون "خیریه بارش مهر" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل معرفی شد

کانون بارش مهر

در جلسه اعضای شورای مرکزی کانون "خیریه بارش مهر" با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دبیر و برنامه‌های این کانون معرفی شد.

به گزارش مفدا اردبیل، اعضای جدید شورای مرکزی کانون "خیریه بارش مهر" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور "دکتر دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی و "دکتر دشتی" مدیر فرهنگی دانشگاه، "علی رضایی" دانشجوی پزشکی ۹۵ را به عنوان دبیر جدید کانون انتخاب و اهداف و چشم انداز آتی کانون را مورد بررسی قرار دادند. 

در این نشست صمیمی دکتر دادخواه اعضای شورای مرکزی جدید را به مشارکت فعالانه در "پویش بهار همدلی" و جذب حداکثری مشارکت دانشجویان در این امر خداپسندانه فراخوانده و آنها را به استفاده از تجربیات موفق و ارزشمند اعضای شورای مرکزی قبلی، شناسایی و کمک به دانشجویان بی بضاعت  و استفاده از ظرفیت‌های دانشجویان و خانواده‌ها در امور خیریه دعوت کرد.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن درخواست مشارکت فعالانه کانون خیریه در ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه، اعلام کرد: پیش‌نویس همکاری دانشگاه با کمیته امداد برای تأسیس مرکز نیکوکاری با هدف حمایت از دانشجویان آسیب پذیر آماده شده و دبیر کانون "خیریه بارش مهر" از اعضای اصلی آن مرکز خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.