دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

حضور چشمگیر دانشجویان دانشگاه ایران در انتخابات شورای صنفی

شورای صنفی

همچنین انتخابات در خوابگاه های دانشجویی از ساعت ۱۳ الی ۲۰ برگزار شد که به دلیل درخواست دانشجویان خوابگاهی با یک ساعت تمدید آن توسط کمیته برگزاری انتخابات موافقت شد

به گزارش واحد صنفی رفاهی مفداایران، انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور چشمگیر دانشجویان در دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها برگزار شد.

انتخابات شورای صنفی دانشجویان در صبح روز ۲۲ اردیبهشت در ۵ دانشکده ای که تعداد ثبت نام کنندگان به حد نصاب رسیده بود با حضور نمایندگان دانشگاه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ برگزار شد و در این بین حضور ۳ صندوق سیار که برای اولین بار از آنها در بیمارستان ها استفاده میشد قابل توجه بود و مورد استقبال قرار گرفت.

همچنین انتخابات در خوابگاه های دانشجویی از ساعت ۱۳ الی ۲۰ برگزار شد که به دلیل درخواست دانشجویان خوابگاهی با یک ساعت تمدید آن توسط کمیته برگزاری انتخابات موافقت شد و تا ساعت ۲۱ به طول انجامید. این انتخابات در هفت خوابگاهی که تعداد ثبت نام کنندگان آن به حد نصاب رسیده بود برگزار شد.

در ضمن آقای دکتر شفائی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز با حضور در دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی از روند انتخابات بازدید به عمل آورده و با دانشجویان به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.

بنا بر اطلاع ستاد برگزاری انتخابات ، نتایج انتخابات تا ساعاتی دیگر از طریق مفداایران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.