چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱

آیین تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام شد

تر

موگهی: پیشرفت ها در حوزه تربیت بدنی طی دوسال اخیر بسیار مشهود و چشمگیر بوده است.

آیین تکریم و معارفه مدیران تربیت بدنی پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر بیژن حسین پور مدیر دانشجویی، مهندس مهدی بهمنش مدیر سابق تربیت بدنی، مهندس محمدعلی افشه مدیر جدید تربیت بدنی، دکتر شهرام افشار مدیر اجرایی , کریم آخوندزاده مسئول شوراهای انضباطی و جمعی از کارکنان مدیریت های مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه، برگزار شد.

دکتر موگهی در این مراسم با تسلیت رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی و با تشکر از کلیه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: کار در معاونت فرهنگی و دانشجویی سوای کار در سایر حوزه ها بوده که علاقه ویژه ای را میطلبد لذا کارکنان این حوزه با وجود محدودیت ها و مشکلاتی که از چشم بنده پوشیده نیستند با روحیه و انگیزه ای وافر کار میکنند.

وی افزود: اکثر مشکلات در زیرساخت ها هستند و مخصوصا در بحث نیروی انسانی که عملا از سال 92 تا کنون هیچ نیرویی به معاونت اضافه نشد ولی مطالبات در سطوح بالادستی از سوی وزارت متبوع و دانشگاه بیشتر شده و همچنین میبینیم که دانشجویان حال حاضر دانشگاه , پویاتر و سرزنده تر از نسل های قبلی بوده و طبیعتا مطالبات بیشتری نیز خواهند داشت که انشاالله همه با نیت خیر خدمت رسانی خواهیم کرد.

موگهی با بیان اینکه دلسردی آفت کار است خاطرنشان کرد: وظیفه ما انجام صحیح و بموقع امور محوله می باشد و نتیجه را باید به خداوند سپرد.

معاون دانشگاه با تقدیر از زحمات شبانه روزی مهندس مهدی بهمنش مدیر قبلی تربیت بدنی دانشگاه، اظهار داشت: پیشرفت ها در حوزه تربیت بدنی بسیار مشهود و چشمگیر بوده است.

وی تصریح کرد: مهندس بهمنش در این دو سال خدمت خود توانست در بخش های مختلف از جمله تقویت بنیه ها و زیرساخت های ورزشی و همچنین کسب مدال های رنگارنگ در المپیاد های مختلف، موفقیت ها و افتخاراتی را نصیب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نماید.

موگهی با بیان اینکه هم اکنون ردیف شغلی مدیریت داخلی بیمارستان سلامت نصیب مهندس بهمنش گشته است، اظهار داشت: تحصیلات وی کارشناسی ارشد رشته مدیریت می باشد که لازم بوده است در پست سازمانی مرتبط با رشته تحصیلی اش قرار گیرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی مهندس بهمنش را مدیر خوش آتیه دانشگاه خواند و گفت: وی با وجود جوانی بسیار توانمند و مجرب عمل کرده اند و مطمئنا در پست جدید خدمات ارزنده ای را به مردم و دانشگاه علوم پزشکی اهواز ارائه خواهند کرد که در این راه برایشان آرزوی موفقیت میکنیم.


موگهی همچنین در خصوص مهندس افشه مدیر جدید تربیت بدنی دانشگاه گفت : ایشان که سالها بعنوان کارشناس مسئول ورزشی و پس از آن معاون مدیر تربیت بدنی مشغول بکار بوده اند خود از خانواده ورزش هستند که علاوه بر آن از حسن خلق و تدین ایشان میتوان بعنوان صفات بارزشان یاد کرد.

در پایان با اهدائ هدایا و لوح تقدیری از زحمات مهندس مهدی بهمنش تقدیر و ابلاغ مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به محمد علی افشه از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی تقدیم شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.