چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳

در خزر آباد ساری

دومین روز کارگاه‌های آموزشی اداره ورزش همگانی وزارت بهداشت برگزار شد

نخستین کارگاه آموزشی-توجیهی مسئولان ورزش همگانی دانشگاه های علوم پزشکی«به روایت تصویر»

دومین روز از کارگاه‌های آموزشی اداره ورزش همگانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویژه مسئولان ورزش همگانی و دبیران دهگانه مناطق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روز سه‌شنبه در خزرآباد ساری برگزار شد.

به گزارش مفدا، دومین روز از کارگاه‌های آموزشی اداره ورزش همگانی وزارت بهداشت، با حضور مسئولان ورزش همگانی و دبیران دهگانه مناطق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت رحلت آیت ا... هاشمی رفسنجانی،  فعالیت خود را آغاز کرد.

به دلیل  برگزاری مراسم سوگواری آیت الله هاشمی رفسنجانی که با حضور مداح اهل بیت و پخش مستقیم مراسم عزاداری از دانشگاه تهران همراه بود، کلاس‌های نوبت صبح برگزار نشد..

در ادامه دومین روز کارگاه‌های آموزشی اداره ورزش همگانی وزارت بهداشت، مسئولان ورزش همگانی و دبیران مناطق دانشگاه های علوم پزشکی در بخش آقایان در رشته لیوان چینی و روبیک به کار خود خاتمه دادند و دربخش بانوان نیز با اصول کلی لیوان چینی آشنا شده و در رشته فریزبی آمادگی لازم را در خصوص انتقال قوانین و تکنیکهای اصلی اولیه به دانشجویان کسب کردند..

در پایان نیز جزئیاتی از نحوه برگزاری مسابقات رشته پله نوردی در اختیار شرکت کنندگان جهت حضور در اولین المپیاد ورزش همگانی دانشجویان دختر که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.