شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

برنامه های اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه ایران در ماه مبارک رمضان

برنامه های اداره قرآنی

برگزاری طرح افق دید با همکاری بسیج جامعه پزشکی که این طرح با هدف آشنایی بیشتر علاقمندان با مفاهیم ناب قرآن کریم تدارک دیده شده است.

به گزارش مفداایران، به گزارش اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه ایران و  در ماه مبارک رمضان، برنامه‌های متنوع قرآنی را به شرح ذیل در دست اجرا دارد علاقمندان در خصوص کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اداره قرآن مراجعه نمایند.

مشروح برنامه‌ها به شرح ذیل است: 

بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم: در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برنامه اعزام و بازدید از این نمایشگاه جهت دانشجویان خوابگاهی و غیر خوابگاهی برگزاری خواهد شد. دانشجویان خوابگاهی می توانند با مراجعه به رابطین فرهنگی خوابگاه از زمان اعزام مطلع شده و جهت ثبت نام اقدام نمایند. سایر دانشجویان می توانند با مراجعه به اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه واقع در طبقه همکف ساختمان معاونت دانشجویی، جهت ثبت نام مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۶۰۹۰۴۷ تماس گیرند .

برگزاری طرح افق دید با همکاری بسیج جامعه پزشکی: این طرح با هدف آشنایی بیشتر علاقمندان با مفاهیم ناب قرآن کریم در قالب طرح تدبر در قرآن در روز های یکشنبه و یا سه شنبه هر هفته  در اداره قرآن ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

انتشار ویژه نامه رمضان کانون قرآن و عترت و کانون منجی

برگزاری نمایشگاه قرآنی فرهنگی: در این نمایشگاه محصولات قرآنی و فرهنگی اعم از کتاب و پوشاک و ... جهت نمایش و فروش عرضه خواهد شد.

برگزاری مسابقات روزانه در ماه رمضان: این مسابقات جهت کارکنان دانشگاه و به صورت اتوماسیونی ارسال خواهد شد و روزانه کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی به نفر برتر( به قید قرعه) اهدا خواهد شد.

فرا خوان مقالات قرآنی با محوریت قرآن و موضوعات مقاله نویسی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع)

برگزاری جزء خوانی قرآن کریم: در ایام ماه رمضان تلاوت یک جزء قرآن کریم به صورت روزانه ویژه خواهران برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند از ساعت ۱۲ الی ۱۳ به اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه مراجعه نمایند.   

پخش فیلم های مذهبی از جشنواره عمار

کتابت چهارمین جلد قرآن کریم توسط دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.