شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

یک هزار و ۵۰۸ عنوان کتاب برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد

اردوی نمایشگاه کتاب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

یک هزار و ۵۰۸ عنوان کتاب فارسی، لاتین و الکترونیک از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب، برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، با حمایت مادی و معنوی مسئولان دانشگاه، تعداد ۹۲۵ عنوان کتاب فارسی، ۲۵۰ عنوان کتاب لاتین و ۳۳۳ عنوان کتاب الکترونیک مورد نیاز تمامی گروه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی از نمایشگاه بین المللی کتاب خریداری شده است.

 این گزارش همچنین حاکیست که در سال جاری با توجه به سیاست کتابخانه، کتابهای لاتین شامل ۲۱۵ عنوان کتاب لاتین افست و ۳۵ عنوان کتاب لاتین اورجینال خریداری شده است.

نرم افزار کتابخانه دیجیتال برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد.

بر اساس همین گزارش، نرم افزار کتابخانه دیجیتال نیز از نمایشگاه کتاب خریداری شد که با خرید این نرم افزار، مدیریت منابع دیجیتال ( کتابهای الکترونیک، نشریات الکترونیک و ...) از منابع چاپی کتابخانه مرکزی تفکیک شده و دسترسی به منابع سریعتر می شود.

لیست کتابهای خریداری شده از نمایشگاه بین المللی کتاب، به زودی بر روی پورتال کتابخانه مرکزی قرار خواهد گرفت

طبق این گزارش، لیست کتابهای خریداری شده به زودی بر روی پورتال کتابخانه مرکزی قرار خواهد گرفت.

تعداد ۷۳۰ عنوان کتاب فارسی و لاتین نیز از نمایشگاه کتاب برای کتابخانه مرکز روانپزشکی رازی خریداری شد

گفتنی است، که کتابخانه بیمارستان روانپزشکی رازی نیز با حمایت کتابخانه مرکزی، ۶۱۱ جلد کتاب فارسی و ۱۱۹ جلد کتاب لاتین (افست)، مورد نیاز اعضای هیات علمی و کارکنان این مرکز روانپزشکی را از نمایشگاه بین المللی کتاب خریداری کرده است.

 دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت (رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی) می پردازد.

 این دانشگاه تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور هستند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.