چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در هفته خوابگاه‌ها اعلام شد

کرمانشاه

همزمان با هفته خوابگاه‌ها، ویژه برنامه‌های مختلفی از جمله انتخاب اتاق نمونه خوابگاهی و تقدیر از ساکنان اتاق و انتخاب و تقدیر از دانشجویان و مسئولان نمونه خوابگاه‌ها در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا کرمانشاه، امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی طی روزهای ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و به همین منظور برنامه های مختلفی با شعار « خوابگاه دانشجویی ، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی » در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برنامه ریزی شده است.

"سعید کریمی خو" مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در همین زمینه اظهار کرد: در سال جاری برنامه‌های متنوعی در هفته خوابگاه‌ها با هدف افزایش نشاط، انگیزه، ترویج فرهنگ و آموزه های والای اسلامی و آموزش مهارت های فردی و اجتماعی در راستای بهبود کیفیت زندگی دانشجویان در دانشگاه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات متنوع ورزشی ، اختصاص سانس سینما و استخر ،  کارگاه های آموزشی سلامت و روان ، مسابقه آشپزی ویژه ماه مبارک رمضان و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی از اهم فعالیت‌ها در هفته خوابگاه‌ها به شمار می رود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، انتخاب اتاق نمونه در تمام خوابگاه‌ها و تقدیر از ساکنان اتاق و انتخاب و تقدیر از دانشجویان و مسئولان نمونه خوابگاه‌ها را از برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها عنوان کرد.

وی، ضمن قدردانی از تمامی همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی جهت مشارکت در برگزاری شایسته ویژه برنامه های هفته خوابگاه‌ها، تصریح کرد: با هم اندیشی و همت تمامی مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی تلاش شده است تا با برگزاری شایسته و اجرای برنامه های متنوع در هفته خوابگاه ها، خاطرات خوش دوران دانشجویی در خاطر دانشجویان ثبت و حس همدلی دو چندان در میان آنان موج بزند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.