چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

به مناسبت هفته خوابگاه ها؛

شورای هماهنگی برگزاری هفته خوابگاه ها دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکیل جلسه داد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

شورای هماهنگی برگزاری هفته خوابگاه ها دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور مدیرامور دانشجویی، مدیرامور فرهنگی، مدیر مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، مسئول اداره تغذیه، مسئول بهداشت درمان دانشجویان، مسئول اداره تربیت بدنی، سرپرست اداره خوابگاه ها، کارشناس مسئول مرکز مشاوره دانشجویی در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ در ابتدای جلسه " اکبر میرجانی اقدم " مدیر امور دانشجویی ضمن اشاره به روز شمار ابلاغی هفته خوابگاه ها از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تشکیل این جلسه را در راستای هماهنگی بین بخشی جهت بهتر برگزار شدن این هفته دانست.

در ادامه مدیران و مسئولین و کارشناسان برنامه های پیشنهادی مربوط به حوزۀ خود را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر ، چندین برنامه مصوب شد.

گفتنی است؛ پیش بینی بازدید هیئت رئیسه دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی،  اجرای طرح جدید "یک خوابگاه و یک افطاری ساده و صمیمانه" ، شب گردی در سطح تهران ویژه دانشجویان پسر و دختر ساکن در خوابگاه های دانشجویی، برگزاری مسابقات ورزشی در خوابگاه ها، هم بینی فیلم، غربالگری سلامت جسم و روان دانشجویان، ارائه پمفلت تغذیه در ماه رمضان، برگزاری مسابقه از کتابچه دغدغه ورودی های جدید، برگزاری کارگاه های آموزشی و ارسال پوستر پیام های بهداشت روان از جمله مصوبات این جلسه بود.

بر اساس این گزارش، ۲۱ اردیبهشت ماه روز نخست هفته خوابگاه‌های دانشجویی است، که با عنوان « ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان» نامگذاری شده است.

« ورزش، سلامتی و نشاط » شعار روز دوم هفته خوابگاه‌های دانشجویی است که در روز ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

« پرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی»  و «تعذیه استاندارد ضامن سلامت دانشجویان» به ترتیب برای روزهای سوم و چهارم "۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه"هفته‌ خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان شعار نامگذاری شده‌اند.

روزهای پنجم و ششم هفته خوابگاه‌های دانشجویی نیز به ترتیب با شعار «شورای صنفی جامع‌ترین نهاد دانشجویی» و « خوابگاه دانشجویی در ماه میهمانی خدا » مزین شده است.

آخرین روز هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال، که در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی  برگزار می‌شود، به نام « خوابگاه دانشجویی، نماد مشارکت و حضور دانشجویان در پویش بهار همدلی» نامگذاری شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.