چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷

برگزاری جلسه هم اندیشی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اساتید گروه معارف درخصوص جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

نشست قرآنی

دکتر دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به تبیین ضرورت و اهمیت درگیر ساختن ذهن دانشجویان با مسائل قرآنی و توجه همزمان به بحث کمیت و کیفیت و آمار  شرکت کنندگان و ... پرداخت.

به گزارش مفدا اردبیل ،اساتید گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مورخه ۹۵/۱۰/۲۰  با حضور در معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه  راههای افزایش مشارکت دانشگاهیان در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت و ارتقای کیفی و بهره مندی دانشجویان از این جشنواره را بررسی نمودند. در این جلسه آقای دکتر دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به تبیین ضرورت و اهمیت درگیر ساختن ذهن دانشجویان با مسائل قرآنی و توجه همزمان به بحث کمیت و کیفیت و آمار  شرکت کنندگان و ... پرداخته و سپس دکتر دشتی  دبیر بیست و دومین جشنواره قران و عترت دانشگاه  ضمن اعلام وضعیت ثبت نامها و توضیح رشته های مختلف و تنوع انتخاب دانشجویان  به سوق دادن استعدادهای هنری و ادبی و ... به سمت قرآن و عترت اشاره نموده و از اساتید گروه معارف درخواست  نمودند که درخصوص روشهای تبلیغ و جذب دانشجوها به این جشنواره را بررسی و اعلام نمایند. در نهایت با اعلام نظرات و مباحثات صورت گرفته مقرر گردید   دو نمره تشویقی برای دانشجویانی که در جشنواره مشارکت می کنند اختصاص یابد و پنج نمره کارعملی و کلاسی نیز دانشجوها مخیر به انتخاب موضوع از جشنواره یا ارائه آن به صلاحدید خود باشند.
لازم به ذکر است که کلیه اساتید گروه معارف دانشگاه با تکمیل فرم ثبت نام به جمع شرکت کنندگان در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت پیوستند.

عنوان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.