نمایش همه
 • 01 ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۱۷:۵۱

  در ضیافت افطاری ریاست دانشگاه با دانشجویان فعال حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مطرح شد:

  تأکید دکتر آقاجانی بر اهمیت گفتمان سازی در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: ضیافت افطاری رئیس دانشگاه با دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

 • il hkn ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۰۸:۲۸

  اندیشه ورزی ۲۰۰ نفر از دانشگاهیان در نخستین نشست هم اندیشی با جوانان بهشتی

  نخستین نشست هم اندیشی با عنوان "هم‌اندیشی با جوانان بهشتی" با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 • قران ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۱:۳۳

  ثبت نام در دوره های آموزشی قرآن و عترت تمدید شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، دوره های آموزشی قرآن و عترت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان را برگزار می کند.

 • ghuran ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۱:۳۸

  اهداء 302 جایزه به برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت

  از تمامی برگزیدگان دو دوره گذشته جشنواره قرآن و عترت تقدیر شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جوایز مسابقات بیست و یکمین دوره و بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور ویژه سال های 1395و1396 به 302 نفر از حائزین شرایط مربوطه (استاد،کارمند ودانشجو) اهداء شد.

 • جشنواره ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۴:۴۳

  دانشگاه در سی و دومین جشنواره قران و عترت، مقام دوم را از آن خود نمود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سی ودومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، موفق به کسب رتبه دوم شد.

 • خواجه علی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۵۱

  دانشجوی حائز رتبه دوم در جشنواره ملی قرآو عترت:

  آشنایی با قرآن باعث افزایش تمرکز و حافظه می گردد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نسرین خواجه علی دانشجوی آموزش پزشکی در مقطع دکترای تخصصی دانشگاه و برگزیده رتبه دوم رشته تلخیص کتاب در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان است. وی متولد 1356 و اهل شهر اهواز می باشد. از شما دعوت می کنیم تا مصاحبه ما را با این دانشجوی برگزیده در این دوره از جشنواره بخوانید.

 • هاشمی چهره ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۴۱

  دانشجوی حائز رتبه سوم خوشنویسی در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت:

  در کنار درس خواندن به عنوان مسئولیت اصلی، حتماً فعالیت های جانبی را قرار دهید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکترای تخصصی رشته بهداشت باروری دانشگاه است که در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان حائز رتبه سوم در رشته خوشنویسینستعلیق گردید. این دانشجوی افتخارآفرین دانشگاه متولد سال 1359 و اهل شهر ایلام است. در ادامه شما را دعوت به مصاحبه خواندنی با این دانشجوی فرهیخته می نماییم.

 • چهره هاشمی ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۰۹:۵۲

  درخشش هاشمیه چهره دراختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکتری بهداشت باروری دانشگاه توانست در اختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در رشته خوشنویسی حائز رتبه سوم ملی گردد.

 • abhari ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۲

  اعظم ابهری دانشجوی برگزیده داستان نویسی جشنواره قرآن و عرت:

  هرکس باید از هر استعدادی که دارد برای تبلیغ قرآن استفاده کند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اعظم ابهری قزل احمد دانشجوی مقطع کارشناسی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه، متولد سال 1373 و اهل شهر تهران است. وی از دانشجویان افتخارآفرین سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان و حائز رتبه دوم در بخش ادبی/ رشته داستان نویسی در این دوره از جشنواره است. مصاحبه زیر، بخشی از گپ و گفت خواندنی ما با این دانشجوی ادیب دانشگاه است.

 • جشنواره قرآن ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۱:۰۰

  مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان برگزار شد

  درخشش دو دانشجوی دانشگاه در بخش های ادبی و پژوهشی این جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به میزبانی وزارت بهداشت، روز سه شنبه 7 آذر ماه در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.

 • جشنواره قرآنی ۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۰۹:۴۵

  کسب پنج رتبه کشوری دانشگاه در مرحله نهایی مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: گروه اعزامی از منتخبین دانشگاه به مرحله کشوری مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور، موفق به کسب پنج رتبه کشوری شدند.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۰۲

  برگزاری هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم ویژه کارکنان دولت (ضمن خدمت)، دانشجویان و اساتید، هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت در واحد های تابعه متقاضی در حال برگزاری است.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۵۹

  اتمام مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ها

  کسب رتبه دوم ثبت اثر در بخش اساتید این دوره از جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مرحله دانشگاهی مسابقات بیست و دومین جشنواره مذکور به پایان رسید.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۲:۰۸

  تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

 • عترت ۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۶:۴۰

  ثبت نام دوره های آموزشی در حوزه قرآن و عترت

 • مراسم افطاری خوابگاه سمیه ۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۰:۰۸

  افطار مسئولین با دانشجویان در خوابگاه سمیه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر پالش مدیر و مشاور اجرایی حوزه ریاست دانشگاه و دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه، از خوابگاه دخترانه سمیه بازدید نمودند.

 • ری را صالحی ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۴

  برگزیده هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

 • گل لاله ۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۳:۱۵

  خانه ای به رنگ لاله ها

  با شروع فصل بهار لاله ها جلوه ای بی نظیر به یکی از خانه های قدیمی تبریز داده است. آقای صادق اقدمی فرد شهروند خوش ذوق تبریزی سالهاست مشغول کاشت و پرورش این گلهاست.