نمایش همه
 • baghe parandegan ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۰:۳۳

  به همت کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

  دانشجویان دختر دانشگاه، زیبایی‌های خلقت را در باغ پرندگان به نظاره نشستند

  اردوی تفریحی، آموزشی "باغ پرندگان" به همت کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ویژه دختران دانشجو برگزار شد.

 • دهکده آبی پارس ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۰:۲۷

  برگزاری اردوی تفریحی در "دهکده آبی پارس" توسط کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با همکاری کمیته فرهنگی خوابگاه فردوس ، اردوی تفریحی-سرگرمی در دهکده آبی پارس برگزار شد.

 • etsab ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۱:۳۱

  انتصاب

  دکتر شهاب الدین رحمتی زاده به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی منصوب گردید.

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر شهاب الدین رحمتی زاده به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی منصوب گردید

 • جلسه کمیته اجرایی ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۱:۱۸

  دوازدهمین جلسه کمیته اجرایی با حضور اعضا برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دوازدهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در محل سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

 • شورای فرهنگی ۱۳۹۶-۱۰-۱۰ ۱۴:۴۶

  همفکری اعضا در شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی

  ششمین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه در سال جاری با حضور دکتر آقاجانی ریاست دانشگاه و رئیس شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی، دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دبیر شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی و سایر اعضای این جلسه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

 • sadAbad ۱۳۹۶-۱۰-۱۰ ۱۴:۳۵

  از سوی کانون گردشگری دانشگاه برگزار شد؛

  اردوی تفریحی بازدید از "کاخ موزه سعدآباد" ویژه دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با همکاری کمیته فرهنگی خوابگاه های حضرت ولیعصر (عج) و شهید آوینی، اردوی تفریحی بازدید از مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد برگزار شد.

 • شب یلدا ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۵:۲۱

  به مناسبت بلندترین شب سال برگزار شد؛

  جشن بزرگ «یلدای ما» با حضور ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی

  جشن بزرگ «یلدای ما» به همت کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باحضور مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، اساتید، مدیران و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

 • شب یلدا ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۴:۲۵

  یلدایی ترین یلدای سال را با خانواده بزرگ کانون های فرهنگی سپری کنید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون های فرهنگی دانشجویان، جشن شب یلدادردانشگاه و شبی با شعر و هنر برگزار می شود.

 • پانتستاپ ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۴:۲۱

  پانتساپ برای اولین بار در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه برای نخستین بار میزبان مسابقه پانتساپ (پانتومیم و استندآپ کمدی) دانشجویان بود.

 • افتتاحیه ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۳:۰۲

  آغاز نواختن "ضربان امید" در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت کانون خیریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازارچه خیریه‌ای با عنوان "ضربان امید" به مدت دو روز در دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست این دانشگاه برگزار شد.

 • گزارش تصویری ازنشست پرسش و پاسخ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با دانشجویان دوشنبه 96.9.20 ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۱:۴۴

  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پیشگام در پاسخدهی

  نشست مشترک شورای مدیران معاونت با دانشجویان در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست پرسش و پاسخ شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و هیأت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی با دانشجویان این دانشکده برگزار شد.

 • شورای فرهنگی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۱:۱۳

  شورای فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.

  تأکید بر اهمیت جشنواره فرهنگی سیمرغ در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: پنجمین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه در سال 96 و نخستین جلسه این شورا به ریاست دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه، با حضور دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و سایر اعضای این جلسه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

 • کانون ادبی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۰:۴۵

  به همت کانون ادبی دانشجویان دو جلسه از جلسات چهارگانه کارگاه شعر برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون ادبی دانشجویان دو جلسه از جلسات چهارگانه کارگاه شعر برگزار شد.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۱:۳۶

  مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو برگزار شد

  استقبال و حضور پرشور دانشگاهیان در مراسم روز دانشجو

  به همت انجمن اسلامی دانشجویان(تأسیس 1348) و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه «روز دانشجو» با حضور دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها، مسئولین، اساتید، مدیران و شرکت بیش از 1500 نفر از دانشجویان در روز دوشنبه سیزدهم آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) و به صورت همزمان در تالار ابن سینا (سالن اقماری مراسم) برگزار گردید.

 • خواجه علی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۵۱

  دانشجوی حائز رتبه دوم در جشنواره ملی قرآو عترت:

  آشنایی با قرآن باعث افزایش تمرکز و حافظه می گردد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نسرین خواجه علی دانشجوی آموزش پزشکی در مقطع دکترای تخصصی دانشگاه و برگزیده رتبه دوم رشته تلخیص کتاب در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان است. وی متولد 1356 و اهل شهر اهواز می باشد. از شما دعوت می کنیم تا مصاحبه ما را با این دانشجوی برگزیده در این دوره از جشنواره بخوانید.

 • هاشمی چهره ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۴۱

  دانشجوی حائز رتبه سوم خوشنویسی در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت:

  در کنار درس خواندن به عنوان مسئولیت اصلی، حتماً فعالیت های جانبی را قرار دهید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکترای تخصصی رشته بهداشت باروری دانشگاه است که در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان حائز رتبه سوم در رشته خوشنویسینستعلیق گردید. این دانشجوی افتخارآفرین دانشگاه متولد سال 1359 و اهل شهر ایلام است. در ادامه شما را دعوت به مصاحبه خواندنی با این دانشجوی فرهیخته می نماییم.

 • جلسه 16 آذر ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۱:۱۶

  دهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری برگزار شد.

 • چهره هاشمی ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۰۹:۵۲

  درخشش هاشمیه چهره دراختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکتری بهداشت باروری دانشگاه توانست در اختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در رشته خوشنویسی حائز رتبه سوم ملی گردد.

 • سبک زندگی ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۹

  دانشجویان با سبک زندگی ایرانی-اسلامی ازدواج آشنا شدند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مدیریت امور فرهنگی کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی با موضوع ازدواج را برگزار نمود.

 • abhari ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۲

  اعظم ابهری دانشجوی برگزیده داستان نویسی جشنواره قرآن و عرت:

  هرکس باید از هر استعدادی که دارد برای تبلیغ قرآن استفاده کند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اعظم ابهری قزل احمد دانشجوی مقطع کارشناسی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه، متولد سال 1373 و اهل شهر تهران است. وی از دانشجویان افتخارآفرین سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان و حائز رتبه دوم در بخش ادبی/ رشته داستان نویسی در این دوره از جشنواره است. مصاحبه زیر، بخشی از گپ و گفت خواندنی ما با این دانشجوی ادیب دانشگاه است.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۶

  مراسم گرامیداشت روز دانشجو 2شنبه سیزدهم آذر ماه برگزار می شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو، با حضور اعضای هیأت رئیسه، روسای دانشکده ها، مدیران، مسئولین و حضور گسترده دانشجویان برگزار می شود.

 • نشریات دانشجویان ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۵۱

  انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه برگزار خواهد شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، جلسه انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی برگزار می شود.

 • نهمین جلسه شورای فرهنگی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۴۵

  برگزاری نهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: نهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه در خانه کانون های فرهنگی واقع در زیر زمین مسجد النبی دانشگاه برگزار شد.

 • تئاتر دانشجویی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۳۵

  بالاخره این زندگی مال کیه؟ به روی صحنه رفت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی: تئاتر دانشجویی «بالاخره این زندگی مال کیه؟» نوشته برایان کلارک به کارگردانی امیر بریمانی و با اجرای دانشجویان دانشگاه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) به روی صحنه رفت.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۲۵

  بارش ایده ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  نخستین رویداد TEDx sbmu برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویدادTEDx را برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار کرد.

 • کارگاه عکاسی ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۸

  سیمرغ بر فراز دانشگاه به پرواز درآمد

  برگزاری کارگاه عکاسی مقدماتی ویژه دانشجویان دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه، کارگاه عکاسی مقدماتی با محوریت آماده سازیو تمریندانشجویان جهت شرکت در جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد.

 • تخفیف ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۵

  طرح تخفیف خرید کتاب آغاز شد

  هر ورقش دفتریست...

  طرح پاییزه کتاب از دوم آذرماه همزمان با روز کتابگردی در کتابفروشی‌های عضو طرح آغاز و تا 22 آذرماه در مراکز استان‌ها و 2 دی در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۵:۲۱

  بدون چتر به زیر بارش ایده ها بیائید

  برگزاری نخستین TEDx دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویداد TEDx برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می گردد.

 • neshast ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۰۹:۵۶

  به مناسبت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت:

  نشست مشترک استاندار تهران با اصحاب فرهنگی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به دعوت دکتر ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نشست مشترک اصحاب فرهنگی سطح تهران با مهندس مقیمی استاندار تهران برگزار شد.

 • بازدید دکتر کدخدازاده ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۱۰:۲۵

  همزمان با تعطیلات پایان هفته صورت پذیرفت:

  بازدید دکتر کدخدازاده از پنج خوابگاه دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، همزمان با پایان اولین هفته انتصاب خود از 5 حوزه خوابگاهی بازدید نمود.