نمایش همه
 • انجمن علمی ۱۳۹۷-۰۴-۰۴ ۰۸:۳۵

  نشست مشترک دکتر کدخدازاده با مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست مشترک دکتر کدخدازاده با للـه گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت با موضوع بررسی فعالیت های انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز شنبه دوم تیر ماه برگزار گردید.

 • 01 ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۱۷:۵۱

  در ضیافت افطاری ریاست دانشگاه با دانشجویان فعال حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مطرح شد:

  تأکید دکتر آقاجانی بر اهمیت گفتمان سازی در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: ضیافت افطاری رئیس دانشگاه با دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۲۵

  بارش ایده ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  نخستین رویداد TEDx sbmu برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویدادTEDx را برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار کرد.

 • کارگاه عکاسی ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۸

  سیمرغ بر فراز دانشگاه به پرواز درآمد

  برگزاری کارگاه عکاسی مقدماتی ویژه دانشجویان دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه، کارگاه عکاسی مقدماتی با محوریت آماده سازیو تمریندانشجویان جهت شرکت در جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد.

 • تخفیف ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۵

  طرح تخفیف خرید کتاب آغاز شد

  هر ورقش دفتریست...

  طرح پاییزه کتاب از دوم آذرماه همزمان با روز کتابگردی در کتابفروشی‌های عضو طرح آغاز و تا 22 آذرماه در مراکز استان‌ها و 2 دی در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

 • کتاب ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

  کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده‏ دانش و معرفت است

  (به مناسبت 24 آبان ماه، روز کتاب و کتابخوانی)

 • دانشجوی نمونه ۱۳۹۶-۰۸-۰۸ ۱۵:۱۸

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صدر فهرست ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری

  یزد و قزوین در رتبه های بعدی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صدر فهرست ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری قرار گرفت.

 • مراودات اجتماعی، از فرصت تا تهدید ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

  مراودات اجتماعی، از فرصت تا تهدید

  زیستن در مناطق پرتراکم مانند خوابگاه ها و تعاملات روزمره ی انسانی، به ویژه آن ها که در فضاهای شلوغ و پرجمعیت صورت می گیرد، فارغ از مواجهه با آلرژن های گوناگون و تولید آنتی بادی های متعدد، مخاطرات بیشماری از جمله ابتلاء به انواع عفونت های تنفسی را به دنبال دارد؛ عفونت هایی نظیر فارنژیت ها و لارنژیت های ویروسی، سرماخوردگی ساده و آنفلوانزا که در فصول سرد سال شاهد شیوع بیشتر آن ها هستیم.

 • dr jazani ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۰۹:۴۵

  دکتر خانی جزنی در همایش دانشجویان ورودی جدید رشته پزشکی:

  احترام اساتید خود را داشته باشید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در همایش دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی که در روز سه شنبه چهارم شهریور ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد، به ارائه نکاتی در خصوص جایگاه علم و اخلاق پرداخت.

 • ورودی جدید ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۵:۲۶

  پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶

  دکتر آقاجانی: قدردان لحظه های پر برکت تحصیل باشید

  دکتر محمد آقاجانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، با صدور پیامی، این روز را به استادان و دانشجویان تبریک گفت.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۰۹:۲۹

  وزیر بهداشت در پیامی عنوان کرد؛

  سال تحصیلی پیش‌رو سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق باشد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در پیامی سال تحصیلی پیش‌رو را سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق عنوان کرد.

 • خیری ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۱۴:۵۶

  آیدا خیری نماینده خانه نشریات دانشجویی کشور:

  امیدوارم راه پیشرفت نشریات دانشجویی هموارتر شود

  اشاره: چندی پیش جشنواره تیتر 10 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و در این جشنواره انتخابات خانه نشریات دانشجویی کل کشور نیز انجام شد. به مناسبت انتخاب آیدا خیری دانشجوی دندان پزشکی دانشگاه در خانه نشریات دانشجویی کشور، با وی مصاحبه ای ترتیب دادیم تا از کم و کیف برنامه های این دانشجوی دست به قلم مطلع شویم.

 • المپیاد علمی ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۹

  افتخار علمی در پایان نهمین المپیاد دانشجویی کشور

  وزیر بهداشت: المپیاد پزشکی بین المللی شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اختتامیه نهمین المپیاد علمی پزشکی کشور با حضور دکترهاشمی وزیر بهداشت چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه عوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. تیم علمی دانشگاه موفق شد در این المپیاد صاحب مقام های برتر شود.

 • دکتر وفایی ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۲:۲۸

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  توصیه های پزشکی به منظور شرکت دانشجویان در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه و دبیر منطقه ۱۰ دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از دانشجویان و مربیان شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر خواست با رعایت نکات مهم پزشکی بتوانند بهترین بهره وری ورزشی را در این مسابقات داشته باشند.

 • ایدز ۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۰:۲۵

  دومین گردهمایی بین المللی و ششمین سمینار سراسری ایدز

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دومین گردهمایی بین المللی و ششمین سمینار سراسری ایدز از تاریخ 17 لغایت 19 آذر ماه 95 برگزار خواهد شد.

 • دکتر فلاح ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۰

  استاد نمونه دانشکده پزشکی

  اشاره: دکتر فاطمه فلاح استاد نمونه دانشکده پزشکی در جشنواره آموزشی سال 1394 می باشد. وی متولد سال 1339 بوده و دانش آموخته دکترای تخصصی میکروب شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1371 است. دکتر فلاح علاوه بر فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی در بخش واکسن BCG انستیتو پاستور ایران، نوزده سال است که به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه مشغول به فعالیت است. گفتنی است دکتر فلاح از تابستان سال 1394، در مقام معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی نیز منصوب شده است.

 • همسنگر علم ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۴:۰۲

  همسنگر علم در پردیس نیایش دانشگاه

  به گزارش مفدا روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سومین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه و اولین یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه تحت عنوان«یادواره همسنگر علم» در روز سه شنبه مورخ 31 فروردین ماه در پردیس نیایش دانشگاه برگزار شد.