نمایش همه
 • 1 ۱۳۹۸-۰۲-۰۴ ۱۲:۲۸

  دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  علی‌رغم تحریم‌ها و شرایط اقتصادی کشور، سبد غذایی دانشجویان این دانشگاه تنوع و کیفیت بالایی دارد

  دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: علی‌رغم تحریم ها و شرایط اقتصادی کشور، سبد غذایی دانشجویان این دانشگاه از لحاظ کیفیت و تنوع غذایی وضعیت بسیار خوبی دارد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۱-۲۷ ۱۰:۰۰

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد:

  افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های ورزشی از اهداف ما در سال جدید است

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در راستای تقویت روحیه و افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های ورزشی، برنامه‌های متعدد و متنوعی را در سال ۹۸ در دستور کار خود داریم.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۱-۱۹ ۱۱:۳۶

  در گفتگو با رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح شد ؛

  از پیشینه و وضعیت این دانشکده تا خاطرات روزهای انقلاب

  در زمان انقلاب مدرسه راهنمایی دکتر معین درس میخواندم که الان جزء موزه آموزش و پرورش شده است و به خاطر دارم که دانش آموزان آن زمان دسته جمعی در تظاهرات شرکت می کردند و مدیر مدرسه مان خیلی نگران بود و می گفت :"مراقب باشید که به شما آسیب نرسانند" ؛ اما ما دسته جمعی در مدرسه شعار می دادیم و بعد از مدرسه بیرون می رفتیم و در خیابان شعار می دادیم.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۱-۰۷ ۱۲:۵۳

  دبیر انجمن "دیابت" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  دیابت را باید جدی بگیریم

  دبیر انجمن "دیابت" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: بیماری دیابت در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است و هدف ما این است که با آموزش و آگاهی بخشی در جامعه در خصوص این بیماری ، آمار مبتلایان به بیماری دیابت را کاهش داده و گامی موثر در جهت حفظ و ارتقای سلامت افراد برداریم.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۱-۰۶ ۱۴:۲۲

  مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد:

  اعزام ۹۱ پزشک و ۷۷۵ دانشجو به اردوهای جهادی /خدمت رسانی به بیش از ۲۱ هزار نفر در مناطق محروم

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۹۱ پزشک به مناطق محروم و کم برخوردار استان کرمانشاه اعزام شدند که در این اردوهای جهادی بیش از ۷۷۵ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه فعالیت داشتند.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۱۲:۳۲

  دبیر انجمن "دارو و درمان" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  مهم ترین هدف این انجمن هدایت دانشجویان برای ورود به دنیای پژوهش است

  دبیر انجمن دانشجویی "دارو و درمان" دانشگاه گفت : با توجه به اینکه رشته داروسازی رشته ای فشرده و سنگین است ، دانشجویان این رشته انگیزه ای برای انجام کارهای تحقیقاتی غیر پایان نامه ای و کسب مهارت های تکمیلی لازم مرتبط با رشته داروسازی را ندارند.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۶

  پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۷:

  توسعه به شرطی اتفاق می افتد که پژوهشگر و سیاست گذار در کنار هم باشند

  وظیفه من به عنوان پژوهشگر این است که اطلاعات را در اختیار سیاستگذار قرار بدهم و از این مرحله به بعد سیاستگذار است که باید از این مطالعات در راستای اصلاح یا اجرای طرح های نظام سلامت استفاده کند.

 • 1 ۱۳۹۷-۱۰-۱۵ ۰۹:۰۳

  توانمندسازی دانشجویان و کارآفرینی از اهداف انجمن زبان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است

  دبیر انجمن زبان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هدف اصلی ما از تشکیل این انجمن توانمند سازی، آموزش و تقویت زبان انگلیسی و در ادامه آن کار آفرینی و درآمدزایی برای دانشجویان است.

 • گفتگو با انجمن ها ۱۳۹۷-۱۰-۰۲ ۱۲:۱۴

  دبیر انجمن بهداشت و غذا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  بهره گیری از توان علمی دانشجویان از اهداف مهم انجمن بهداشت و غذای علوم پزشکی کرمانشاه است

  دبیر انجمن بهداشت و غذا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص اهداف پیش روی این انجمن اظهار داشت: هدف های آموزشی ، پژوهشی ، انگیزشی، کارآفرینی ، ارتقای سطح سلامت و بهداشت ، پیشگیری از بیماری ها و... از جمله مهمترین اهداف این انجمن می باشد و در راستای تحقق این اهداف ، برنامه های متنوعی اجرا شده است.

 • روز پژوهش ۱۳۹۷-۰۹-۲۷ ۱۱:۴۳

  به مناسبت روز پژوهش ؛

  گفتگوی اختصاصی مفدا با معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  به گفته پروفسور فرید نجفی ، معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه سال گذشته موفق شده است با چاپ ۷۰۰ مقاله در بین دانشگاه های تیپ ۲ رتبه ی دوم را کسب کند و اگرچه امسال به طور رسمی رتبه ها اعلام نشده ، به نظر می رسد این دانشگاه در بین دانشگاه های تیپ دو رتبه ی اول را داشته باشد. گفتگوی صمیمانه دانشجویان با دکتر نجفی در روزی به نام پژوهش را در ادامه میخوانیم.

 • گفتگو ۱۳۹۷-۰۹-۲۵ ۱۴:۳۶

  استادی که بیش از ۳۰ سال تدریس۳۰ دقیقه تاخیر درکلاس نداشت! / از طنزهای شیرین تا تجربیات دیرین

  من اولین عضو هیئت علمی گروه بیوشیمی بودم و به جرأت می‌توانم بگویم تنها فردی بودم که در دانشگاه از بدو شروع به کار با مدرک Ph.D تخصصی وارد دانشگاه شدم و سی سال خدمت کردم ، پس از من دومین فردی که به عنوان عضو هیات علمی گروه بیوشیمی پذیرفته شد مرحوم دکتر راهی بود و همچنین اولین گروهی هم که توانست به عنوان گروه مستقل در علوم پایه معرفی شود گروه بیوشیمی بود زیرا قانون در آن زمان مشخص کرده بود که با حداقل ۲ عضو هیئت علمی می‌توانست گروه مستقل باشد و این اتفاق خوب افتاد.

 • کرانیان ۱۳۹۷-۰۹-۱۷ ۱۳:۲۸

  دبیر انجمن پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

  ما نمایندگان دانشجویان پرستاری هستیم

  دبیر انجمن پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه ما نمایندگان دانشجویان پرستاری هستیم، تصریح کرد: از همه عزیزان درخواست داریم که ارتباط خود را بیش از پیش با انجمن خودشان برقرار کنند.

 • کرم پوری ۱۳۹۷-۰۹-۱۷ ۱۱:۵۹

  دبیر کانون سبک زندگی سالم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

  ضرورت توجه به سلامت روح در کنار سلامت جسم

  دبیر کانون سبک زندگی سالم با اشاره به اینکه امروزه میزان توجه مردم به سلامت جسم و روح خود به دلیل مشغله ها و دغدغه هایی که دارند، کمرنگ شده است، اظهار کرد: کانون سبک زندگی با تلاش در این حیطه درنظر دارد توجه دانشجویان را به سلامت خود بیش از پیش جلب کرده، و در انتخاب سبک زندگی سالم به افراد کمک کنند.

 • نصيرى ۱۳۹۷-۰۹-۱۱ ۱۳:۰۹

  هدف ما گسترش اخلاق در پژوهش، آموزش و فرهنگ است

  مدیر مسئول و صاحب امتیاز نشریه رویش دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: هدف نشریه ما این است که اخلاق در پژوهش، اخلاق در آموزش و اخلاق در فرهنگ را در میان دانشجویانی که بر بالین بیماران می روند هم چنین دانشجویانی که در حال تحصیل هستند، گسترش دهیم.

 • خزایی ۱۳۹۷-۰۹-۱۰ ۱۲:۴۳

  دکتر خزایی:

  در طی یکسال گذشته حدود ۶۰ نفر عضو هیئت علمی به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اضافه شده است

  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به لزوم فراهم کردن زیر ساخت ها افزود: در طی یکسال گذشته حدود ۵۰ تا۶۰ نفر عضو هیئت علمی اضافه کردیم که حدود ۴۰ نفر آنها از طریق فراخوان و مابقی به شکل متعهد به دانشگاه اضافه شدند.

 • میلاد صالحی ۱۳۹۷-۰۹-۱۰ ۰۹:۱۶

  مدیرمسئول گاهنامه فرهنگی اجتماعی نبض:

  اصلاح، توسعه و پیشرفت تنها از راه قلم زدن به دست می آید

  مدیرمسئول گاهنامه فرهنگی اجتماعی نبض در حاشیه دومین نشست آموزشی خانه نشریات منطقه غرب کشور گفت: معتقدم هر تغییر، اصلاح، توسعه و پیشرفتی که قرار است صورت بگیرد از یک جسم کوچک ده بیست سانتی شروع می شود و آن چیزی نیست جز قلم .

 • دانشجوی علوم پزشکی کرمانشاه ۱۳۹۷-۰۹-۰۵ ۰۹:۱۶

  دبیر انجمن بهره وری، خلاقیت و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

  هدف ما، حرکت دانشگاه و دانشجویان به سمت نسل سوم شدن است

  دبیر انجمن بهره وری،خلاقیت و نوآوری با معرفی برنامه‌های این انجمن در حوزه‌های علمی و آموزشی، بیان کرد: هدف این انجمن رفع تک بعدی بودن دانشجویان و حرکت دانشگاه و دانشجویان به سمت نسل سوم شدن است.

 • محمد محمدی کرمانشاه ۱۳۹۷-۰۹-۰۴ ۱۲:۰۳

  دانشجوی اهل تسنن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  هدف والا این است که با وجود تفاوت‌ها، با صلح زندگی کنیم/ موضوع وحدت محدود به قشر یا زمان خاصی نیست

  دانشجوی اهل تسنن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هدف این نیست که همه یک طور فکر کنند بلکه هدف والاتر این است که همه با وجود تفاوت‌ها در کنار هم با صلح و صمیمیت زندگی کنند. این نمود زیبایی انسان است. وحدت محدود به قشر خاص و یا زمان خاصی نیست و باید همیشه و در هر زمان تجلی داشته باشد.

 • حق گویی ۱۳۹۷-۰۹-۰۳ ۲۰:۴۵

  دانشجوی اهل تسنن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  همه دانشجویان اعم از شیعه و سنی با پی‌گیری می‌توانند به مطالبات به حق خود دست یابند.

  محمد حق گویی دانشجوی اهل تسنن و دبیر شورای هماهنگی کانون‌ها در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معتقد است همه دانشجویان اعم از شیعه و سنی با پی‌گیری می‌توانند به مطالبات به حق خود دست یابند.

 • حسنوند ۱۳۹۷-۰۹-۰۳ ۰۹:۱۲

  دبیر انجمن فودیسم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  هدف ما نشان دادن اهمیت غذای سالم است/ ما همه عاشقان غذا هستیم

  دبیر انجمن فودیسم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هدف ما نشان دادن اهمیت غذای سالم به دانشجویانی که نماینده ی خانواده ها هستند،اظهار کرد: با توجه به رسالت انجمن فودیسم، لازم دیدیم که برنامه هایی را با کمک دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی و معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار کنیم، تا اهمیت غذای سالم را بیش از پیش به دانشجویانی که نماینده ی خانوادهای خودشان هستند نشان بدهیم.

 • اسفندیاری ۱۳۹۷-۰۸-۱۲ ۱۵:۱۴

  دانشجوی دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که با اراده محکم بر سرطان سینه غلبه کرد

  شیما اسفندیاری دانش آموخته ی داروسازی وبنیان گذار موسسه ی ققنوس است. وی در گذشته به بیماری سرطان سینه مبتلا شده و پس از طی مراحل درمان به فکر تاسیس این مجموعه افتاد.

 • امینی ۱۳۹۷-۰۸-۰۴ ۱۴:۴۹

  دبیر انجمن نانو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  نانو با سرعت زیادی در حال رشد است

  دبیر انجمن نانو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشار به اینکه علم نانو با سرعت زیادی در حال رشد می باشد، گفت: بیشتر برنامه های برگزار شده توسط انجمن نانو به پیشنهاد دانشجویان بوده است.

 • ایران پناه ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ ۱۱:۳۹

  دبیر انجمن مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  دانشجویان بیش‌تر از گذشته با بحث‌های پژوهشی آشنا هستند

  دبیر انجمن مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به آماری که از طریق معاونت تحقیقات و حتی کمیته تحقیقات دانشجویی منتشر می‌شود، به سادگی می‌توان فهمید که دانشجویان بیشتر از گذشته با بحث‌های پژوهشی آشنا شدند و از ترم‌های پایین به دنبال کارهای پژوهشی می‌روند.

 • کانون بین الملل ۱۳۹۷-۰۷-۱۶ ۱۳:۲۳

  دبیر کانون دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  آشنا کردن دانشجویان با فرهنگ، قومیت و ملیت ما از اهداف دانشجویان بین الملل است/ ایرانی ها مهمان نواز هستند

  دبیر کانون دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: علاوه بر انجام فعالیت های آموزشی، علمی و هنری یکی دیگر از اهداف ما آشنا کردن دانشجویان ایرانی با فرهنگ خودمان است.

 • بیاتی ۱۳۹۷-۰۷-۱۴ ۱۳:۳۷

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  انتظار جوانگرایی در تصمیم گیری‌ها و استفاده از ظرفیت‌های جوانان را داریم

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه گفت: انتظار جوانگرایی را در مناسبات مختلف تصمیم گیری و استفاده از پتانسیل‌های جوانان در این زمینه را داریم.

 • کارگر ۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۰۸:۴۹

  دبیر انجمن علمی دانشجویی تکنولوژی جراحی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  تکنولوژیست های جراحی، ستون های اتاق عمل هستند

  دبیر انجمن تکنولوژی جراحی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه: وجود کارشناسان اتاق عمل موجب مراقبت مطلوب از بیماران در مراحل قبل، حین و بعد از جراحی و نگهداری مناسب از تجهیزات بیمارستانی می شود، گفت: بنابراین با تربیت نیروهای حرفه ای و بهره مند از دانش روز در اتاق عمل، ارائه ی خدمات مراقبتی در بالاترین سطح استاندارد امکان پذیر می شود و در واقع تکنولوژیست های جراحی ستونهای اتاق عمل هستند.

 • اکبری ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ ۱۵:۵۰

  شهاب اکبری دارنده مدال برنز در رشته کشتی سیزدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی:

  دانشگاه پلی برای رسیدن به موفقیت در کشتی بود

  ورزشکار و دانشجوی رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از همان کودکی عاشق کشتی بودم و به عشق کشتی به دانشگاه امدم چون می خواستم آن را حرفه ای دنبال کنم و این فرصتی بود که می دانستم دانشگاه در اختیارم می گذارد.

 • مظاهری ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۹:۴۸

  بهره وری یعنی استفاده بهینه و درست از کلیه امکانات

  مسئول بهره وری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بهره وری به معنی استفاده درست از امکانات، زمان، نیروی انسانی و ... می باشد.

 • درویشی ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۱۱:۲۹

  حسن درویشی نژاد دارنده مدال نقره رشته کشتی:

  کشتی عشق من است

  حسن درویشی نژاد درنده مدال نقره کشتی در المپیاد گفت: من استعداد زیادی در دیگر رشته های ورزشی دارم و سال گذشته کاپیتان فوتسال بودم اما تنها رشته ورزشی که علاقه زیادی به آن دارم کشتی است.

 • NVFK== ۱۳۹۷-۰۵-۲۳ ۱۳:۰۴

  فعال قرآنی علوم پزشکی کرمانشاه:

  دانشجو باید چند بعدی باشد

  یکی از دانشجویان شرکت کنندگان در مرحله کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: دانشجو باید چند بعدی باشد و باید توانایی های خود را در تمام زمینه ها از جمله قرآنی تقویت کند و گسترش دهد.