نمایش همه
 • برادران سعید نیا ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۱:۴۶

  دانشجویان رکورددار حل مکعب روبیک در کشور:

  مکعب روبیک تنها یک اسباب بازی نیست، یک ورزش هیجان انگیز است

  پارسا و پرهام دوقلوهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رکورددار ورزش روبیک در کشور: امروزه با وجود سازمان جهانی برای این ورزش و هم چنین استعداد هایی بسیار خوب، در ایران بسیاری از افراد این ورزش را یک بازی و مکعب روبیک را تنها یک اسباب بازی تلقی می کنند و شکل گیری همین تفکر باعث از رونق افتادن تدریجی اینگونه ورزش های مفید و هیجان انگیز شده است.

 • shtranj ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۴:۱۶

  دانشجوی ملی پوش تیم شطرنج:

  ورزش در کنار درس به من اعتماد به نفس می دهد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: پویا ایدنی دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه، متولد سال 1374 و اهل شهر اهواز است. وی از سن پایین ورزش شطرنج را به طور حرفه ای آغاز نموده و مدال ها و مقام های متعددی را در سطح ملی کسب کرده است.در ادامه شما را دعوت به مصاحبه خواندنی با این دانشجوی ورزشکار می نماییم.

 • خواجه علی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۵۱

  دانشجوی حائز رتبه دوم در جشنواره ملی قرآو عترت:

  آشنایی با قرآن باعث افزایش تمرکز و حافظه می گردد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نسرین خواجه علی دانشجوی آموزش پزشکی در مقطع دکترای تخصصی دانشگاه و برگزیده رتبه دوم رشته تلخیص کتاب در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان است. وی متولد 1356 و اهل شهر اهواز می باشد. از شما دعوت می کنیم تا مصاحبه ما را با این دانشجوی برگزیده در این دوره از جشنواره بخوانید.

 • هاشمی چهره ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۴۱

  دانشجوی حائز رتبه سوم خوشنویسی در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت:

  در کنار درس خواندن به عنوان مسئولیت اصلی، حتماً فعالیت های جانبی را قرار دهید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکترای تخصصی رشته بهداشت باروری دانشگاه است که در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان حائز رتبه سوم در رشته خوشنویسینستعلیق گردید. این دانشجوی افتخارآفرین دانشگاه متولد سال 1359 و اهل شهر ایلام است. در ادامه شما را دعوت به مصاحبه خواندنی با این دانشجوی فرهیخته می نماییم.

 • abhari ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۲

  اعظم ابهری دانشجوی برگزیده داستان نویسی جشنواره قرآن و عرت:

  هرکس باید از هر استعدادی که دارد برای تبلیغ قرآن استفاده کند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اعظم ابهری قزل احمد دانشجوی مقطع کارشناسی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه، متولد سال 1373 و اهل شهر تهران است. وی از دانشجویان افتخارآفرین سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان و حائز رتبه دوم در بخش ادبی/ رشته داستان نویسی در این دوره از جشنواره است. مصاحبه زیر، بخشی از گپ و گفت خواندنی ما با این دانشجوی ادیب دانشگاه است.

 • نشست با معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۱۰:۵۳

  نشست هم اندیشی و انتقال تجربیات دانشجویی و فرهنگی دو دانشگاه بزرگ پایتخت

  در راستای انتقال و تبادل تجربیات و هم اندیشی دو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه امیرکبیر، معاونان فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه‌ها جلسه‌ای مشترک برگزار کردند.

 • عباس عطوف ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۱:۱۷

  مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد؛

  اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای تعمیرات خوابگاه‌های علوم پزشکی

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از تصویب مصوبه‌ای برای اختصاص ۲۰ میلیارد تومان بودجه در راستای تعمیرات خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۰۹:۲۹

  وزیر بهداشت در پیامی عنوان کرد؛

  سال تحصیلی پیش‌رو سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق باشد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در پیامی سال تحصیلی پیش‌رو را سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق عنوان کرد.

 • خیری ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۱۴:۵۶

  آیدا خیری نماینده خانه نشریات دانشجویی کشور:

  امیدوارم راه پیشرفت نشریات دانشجویی هموارتر شود

  اشاره: چندی پیش جشنواره تیتر 10 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و در این جشنواره انتخابات خانه نشریات دانشجویی کل کشور نیز انجام شد. به مناسبت انتخاب آیدا خیری دانشجوی دندان پزشکی دانشگاه در خانه نشریات دانشجویی کشور، با وی مصاحبه ای ترتیب دادیم تا از کم و کیف برنامه های این دانشجوی دست به قلم مطلع شویم.

 • دکتر خیاطیان ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۱

  مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  فلسفه وجودی نشریات دانشجویی، در وهله اول تمرین کار گروهی است

  هدایت اله خیاطیان مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که میزبانی این دوره از جشنواره نشریات را به عهده دارد. با وی گپ و گفتی در خصوص جایگاه و رسالت نشریات در دوره دانشجویی انجام دادیم، که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

 • دکتر وفایی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۰:۲۷

  دکتر وفائی مدیر تربیت بدنی دانشگاه:

  ایجاد روحیه نشاط و شادابی دانشجویان برای ما مهم تر از کسب مدال است

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه در آستانه اعزام دانشجویان به سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران بهداشت از اقدامات این مدیریت در همین راستا خبر داد

 • دکتر وفایی ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۴:۳۶

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  توصیه های پزشکی به منظور شرکت دانشجویان در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه و دبیر منطقه ۱۰ دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از دانشجویان و مربیان شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر خواست با رعایت نکات مهم پزشکی بتوانند بهترین بهره وری ورزشی را در این مسابقات داشته باشند.

 • ری را صالحی ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۴

  برگزیده هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

 • دکتر فلاح ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۰

  استاد نمونه دانشکده پزشکی

  اشاره: دکتر فاطمه فلاح استاد نمونه دانشکده پزشکی در جشنواره آموزشی سال 1394 می باشد. وی متولد سال 1339 بوده و دانش آموخته دکترای تخصصی میکروب شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1371 است. دکتر فلاح علاوه بر فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی در بخش واکسن BCG انستیتو پاستور ایران، نوزده سال است که به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه مشغول به فعالیت است. گفتنی است دکتر فلاح از تابستان سال 1394، در مقام معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی نیز منصوب شده است.

 • دکتر غفرانی ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۰۲

  استاد پیشکسوت فوق تخصص اعصاب اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی