نمایش همه
 • محمد عنبری ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۰۹:۵۶

  دبیر کانون انیمیشن دانشگاه علوم پزشکی تهران:

  انتقال آموزه‌های سلامت از طریق انیمیشن، بسیار تاثیرگذار است

  محمد عنبری دانشجوی کارشناسی ارشد بهداشت حرفه‌ای معتقد است طراحی و مدل‌سازی سه بعدی  می‌توان به یادگیری بهتر دانشجو کمک کرد در ضمن انتشار و باخبر کردن عموم مردم از نکات سلامت و بهداشت به‌وسیله انیمیشن بسیار تاثیر گذار است.

 • دکتر خانی جزنی ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۵:۴۴

  به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی؛

  ترویج فرهنگ غذای سالم در خوابگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی

  اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در چهارمین روز از هفته خوابگاه‌­ها، در برنامه غذایی ناهار و شام دانشجویان غذاهای سالم به همراه سبزیجات، میوه‌جات و لبنیات بگنجاند.

 • زهرا شیخ ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۵۵

  بهترین بازیگر زن هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت:

  دانشجویان فعال فرهنگی بعد از فارغ التحصیلی به دست فراموشی سپرده می‌شوند/ باید از تجربیات آنها استفاده شود

  زهرا شیخ الاسلام به عنوان بهترین بازیگر زن هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت معتقد است: بزرگترین معضل برای فعالیت‌های هنری در دانشگاه بها ندادن به آن است. بها ندادن می‌تواند شامل نداشتن بودجه یا ارزش‌گذاری پائین و عدم ارتباط متقابل مسئوولان دانشگاه با دانشجویان فعال باشد. یک موضوع دیگر اینکه دانشجویان فعال بعد از مدتی فارغ التحصیل می‌شوند و آنچه در مدت تحصیل انجام داده‌اند به دست فراموشی سپرده می‌شود، بهتر است از تجربه دانشجویان فارغ التحصیل که چندین سال برای یک فعالیت هنری زحمت کشیده‌اند استفاده درست شود.  

 • یوسرن ۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۱:۱۴

  پایه‌گذار«یوسرن» از این نهاد و اهدافش می‌گوید؛

  هدفمان در«یوسرن» برداشتن مرزها است/ راه‌اندازی دفاتر رسمی«یوسرن» در ۱۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور

  دکتر رضایی، از دانشمندان یک درصد برتر دنیا و پایه‌گذار شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی« یوسرن»هدف این نهاد نوپای علمی بین‌المللی را برداشتن مرزها عنوان کرد و از راه‌اندازی ۱۲ دفتر رسمی«یوسرن» در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

 • حسین الیاسی ۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۴:۵۳

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و کاشف دارویKONHID؛

  درمان ضایعات پوستی با ساخت یک دارو/ این اختراع مشابه داخلی و خارجی ندارد

  حسین الیاسی دانشجوی ترم پنج رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی لرستان موفق به کشف دارویKONHID (داروی ترمیم‌کننده پوستی) شد.

 • غم شکن ۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۰:۴۹

  سطح برگزاری جشنواره فرهنگی شگفت‌زده‌ام کرد/ از حالا مهیای شرکت در دور نهم جشنواره فرهنگی می‌شوم

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور که در رشته خوانندگی پاپ هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت موفق به راهیابی به فینال شد و اجراهای موفقی در جشنواره داشت، می‌گوید، سطح برگزاری هشتمین دوره جشنواره شگفت‌زده‌ام کرد و از حالا مهیای شرکت در دور نهم این جشنواره می‌شوم.

 • حسینی ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۲:۰۵

  فکر می‌کردم باید هنر را کنار بگذارم اما فضای فرهنگی دانشگاه مرا به هنر پیوند داد

  دانشجوی رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و شرکت کننده هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت: من از ابتدا مایل بودم که وارد رشتههای هنری شوم، ولی مخالفت‌های خانواده و مقداری هم سرد شدن خودم و البته علاقه‌ام به رشتههای علوم پزشکی موجب شد که وارد این فضا نشوم. فکر می‌کردم که باید هنر را  کنار بگذارم اما بعد فضاهای  فرهنگی دانشگاه را که دید فهمیدم می‌توانم در کنار رشته خودم کارهای هنری هم انجام دهم و دوباره با هنر پیوند برقرار کردم.

 • محمدرضا حسینی ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۹:۳۰

  دانشجوی برگزیده بخش گویندگی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت:

  فعالیت هنری انسان را متعالی می‌کند / بدون هنر زندگی لطفی ندارد

  محمدرضا حسینی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی وارستگان که در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت و در بخش گویندگی توانسته است رتبه نخست را به دست آورد، زندگی عاری از هنر را زندگی بی روح می‌داند و معتقد است فعالیت هنری و فرهنگی در دانشگاه‌های علوم پزشکی موجب رشد و متعالی شدن روح دانشجویان می‌شود.

 • کاظم حکمت ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۲:۵۶

  دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا:

  با هنر خیلی بهتر می‌شود مناسبات انسانی را در جامعه ترویج کرد

  رتبه اول شعر طنز در بخش دانشجویان سراسر کشور معتقد است ادبیات بیش از اینکه به درس و تحصیلش لطمه زده باشد به وی کمک کرده است و آن هم به خاطر وسعت دیدی است که انسان از ادبیات و هنر کسب می‌کند. با هنر خیلی بهتر می‌شود، مناسبات انسانی را در جامعه ترویج کرد و با زبان هنر با مردم صحبت کرد و این جشنواره این پیام را به مردم انتقال می‌دهد.

 • مشیری ۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۳:۳۰

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک:

  خیلی از مشکلات اسکان دانشجویان دختر با افتتاح خوابگاه ۵۰۰ نفره حضرت معصومه مرتفع شد

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با افتتاح رسمی خوابگاه حضرت معصومه(س) اراک که چندی پیش صورت گرفت، مشکل اسکان دانشجویان دختر مرتفع شد.

 • گفتگوی روز جهانی ماما ۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۰:۲۷

  حافظ قرآن و عضو فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان؛

  مهم‌ترین ویژگی یک ماما صبور بودن است

  دانشجوی مامایی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و فعال فرهنگی و قرآنی دانشگاه می‌گوید: وقتی می‌توانم فردی باشم که اولین نگاه، اولین نفس و اولین لبخند یک فرشته معصوم را ببینم، خیلی برای تحصیل در این رشته ترغیب می‌شوم.

 • لیلا هاشمی ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۰۷:۲۸

  فعال دانشجویی در امور خیریه مطرح کرد:

  انجام امور خیریه موجب سلامت معنوی جامعه می‌شود

  لیلا هاشمی نژاد دانشجوی فعال در امور خیریه معتقد است کارهای خیریه می توانند در ایجاد شادی و نشاط معنوی و گسترش سلامت معنوی در جامعه موثر باشند.

 • میرآقا ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۱:۰۷

  جشنواره فرهنگی امید و انگیزه بالایی به دانشجویان می‌دهد

  میرآقا از نوازندگان سرشناس دعوت شده به هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، این جشنواره را اتفاق بسیار خوبی می‌داند که امید و انگیزه بالایی به دانشجویان برای ادامه تحصیلشان می‌دهد.

 • فرهاد حمزه لویی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۴

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مطرح کرد:

  طرح «گنجی برای فردا» مستندسازی خاطرات دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

  دکتر فرهاد حمزه‌لویی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر اهمیت مشارکت دانشجویان در اجرای طرح‌های فرهنگی دانشگاه‌ها، نقش دانشجویان فعال فرهنگی در شکل‌دهی آینده کشور  را بسیار مهم ارزیابی کرد.وی با تشریح طرح مستندسازی دفاع مقدس «گنجی برای فردا» از مشارکت دانشجویان در این طرح عظیم فرهنگی گفت.

 • مسیح تحویلداری ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۲:۰۰

  مسیح تحویلداری:

  اگر روزی وزیر بهداشت این خط را خواند

  داور رشته گروه‌نوازی سنتی بخش موسیقی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با بیان اینکه سطح برگزاری هشتمین دوره جشنواره فرهنگی از جشنواره‌های تخصصی نیز بالاتر بود، اثرگذار بودن کارهای فرهنگی را در تداوم این امور خواند.

 • دکتر جنتی رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۰۸:۵۷

  رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه:

  جشنواره «قرآن و عترت» از نظر شکلی بسیار موفق بوده است

  رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه با بیان اینکه تمسک به آموزه های قرآن کریم باعث اعتلای کرامت و عزت بشریت می شود، جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را از نظر شکلی بسیار موفق دانست.

 • گناباد ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۰۲:۲۳

  مقام اول کاریکاتور و طراحی جشنواره هشتم؛

  وجود کانون هنر در دانشگاه باعث شد بهتر بتوانم به هنر بپردازم

  رتبه اول رشته کاریکاتور هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت کانون هنر دانشگاه را در پیشرفت خود در هنر بسیار موثر دانست و گفت: وقتی وارد دانشگاه شدم شرایط بهتر شد، به خاطر اینکه دانشگاه امکاناتی در اختیارم قرار داد تا بتوانم بهتر به علاقمندی‌ام برسم. وجود کانون هنر در دانشگاه خیلی موثر بود.

 • حسن حسن نیا دانشجوی برگزیده گناباد ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۰۱:۳۰

  حسین حسن نیا برگزیده جشنواره فرهنگی در بخش عکس کارمندان دانشگاه‌های سراسر کشور:

  هدفم از حضور در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت کسب مهارت و تجربه بود/ رشد چشمگیر سطح کیفی جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت ستودنی است

  کارمند بخش فنی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و کارشناس ارشد مهندسی پزشکی از این دانشگاه که در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در رشته عکس در بخش کارمندان و اساتید موفق به کسب مقام نخست شد، گفت: برای نخستین بار در این جشنواره شرکت کردم و هدفم بیشتر آشنایی با این رویداد بزرگ فرهنگی و کسب مهارت و تجربه بود که با عنایت خداوند موفق شدم مقام اول را در این بخش به دست آورم.

 • محمودی ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۰۱:۳۰

  نفر اول بخش ترانه هشتمین جشنواره فرهنگی

  اجرای ترانه‌ها در زمان برگزاری جشنواره می‌توانست بسیار جذاب باشد

  نفر اول بخش ترانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه در رشته‌ها آثار برجسته‌ای ارائه شد و داوران درجه یکی حضور داشتند، گفت: بخش ترانه می‌توانست بخش جذابی باشد که ارائه آثار این رشته مغفول ماند. 

 • نادر سینکی ۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۱۰:۱۶

  داور بخش موسیقی جشنواره فرهنگی:

  فعالیت فرهنگی و هنری در آینده حرفه‌ای دانشجویان اثرگذار است/ گروه‌های حاضر در جشنواره حرفه‌ای می‌نواختند

  داور بخش موسیقی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، با بیان اینکه برخی کارهای اجرا شده دانشجویان در این جشنواره در سطح حرفه‌ای بود، حضور و فعالیت دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی و هنری را در آینده شغلی و حرفه‌ای آنان اثرگذار دانست.

 • امیر حسین بهی ۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۲

  رتبه دوم فیلم مستند در بخش آزاد هشتمین جشنواره فرهنگی؛

  به جای اینکه با کامپیوتر بازی کنم با نرم‌افزارهای تدوین آشنا شدم

 • سنی محمدپور ۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۱:۲۹

  دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

  هنر و پزشکی در راستای همدیگر هستند

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مقام اول کارگردانی و اثر برگزیده جشنواره هفتم می‌گوید: هنر و پزشکی در راستای همدیگر هستند و هر دو در پی خدمت به جامعه انسانی هستند.

 • پورفاضلی ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۳:۵۰

  مسئوول دبیرخانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت:

  بیش از ۶۰ دانشجو در کنار کادر اجرایی همکاری کردند/ یکی از با شکوه‌ترین جشنواره‌ها را برگزار کردیم

  سید محمد حسین پورفاضلی مسئوول دبیرخانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به حضور بیش از ۶۰ دانشجو در کنار کادر اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره گفت: یکی از با شکوه ترین جشنواره های سطح آموزش عالی کشور را با مشارکت دانشجویان برگزار کرده‌ایم.

 • شایان نعلبندی ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۲:۰۵

  رتبه دوم بخش ترانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت؛

  هنر و علوم پزشکی باید مکمل هم و در کنار یکدیگر باشند

  شایان نعلبندی دانشجوی ترم ۵ پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان و برگزیده هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بخش ترانه که در سه بخش نمایشنامه خوانی، فیلمنامه نویسی و ترانه آثارش به مرحله نهایی جشنواره رسیده است، گفت:

 • دکتر مهدی فانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فاتح قله کلیمانجارو ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۰:۵۲

  فاتح کلیمانجارو و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از صعود خود به این قله می‌گوید:

  قصد دارم آبان ماه امسال یکی از قلل هیمالیا را فتح کنم/ فعالیت‌های دانشگاهی و علمی نیز مانعی برای موفقیت انسان‌ها نمی‌شود

  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که موفق به صعود به قله ۵۸۹۵ متری "کلیمانجارو" موسوم به "بام آفریقا" شده است، قصد دارد در سال جاری یکی از قلل رشته کوههای هیمالیا را نیز فتح کند. وی رمز موفقیت به این صعود را لطف خداوند، انگیزه و صرف فعال خواستن ذکر کرد.

 • شقایق دهقان ۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۳:۴۶

  داور بخش استندآپ کمدی در جشنواره فرهنگی وزات بهداشت:

  رشته استندآپ کمدی نیاز به مهارت شوخی کردن دارد/دانشجویان برای کسب مهارت باهوش هستند

  شقایق دهقان یکی از داوران بخش استندآپ کمدی در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به شاخصه‌های داوری در استندآپ گفت: یکی از شاخصه های داوری این است که شخص مهارت شوخی کردن داشته باشد.

 • هاشمی ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۵:۲۰

  گفتگو با سومین مرد خنده ایران، سیدخندان؛

  هر مقامی بیاورم مهم نیست مهم این است که لبخند را روی لب مخاطب بیاورم

  آخرین اجرایم که بهترین اجرا شد را تقدیم به همه هنرمندان کردم. هر مقامی بیاورم مهم نیست مهم این است که لبخند را روی لب مخاطب بیاورم.

 • ریحانه طالبی ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۳:۵۹

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

  آرامش حاصل از شعر گفتن به درس خواندنم کمک می‌کند

  ریحانه طالبی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان است که در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت موفق به کسب رتبه سوم در رشته شعر کلاسیک شده است.

 • مصاحبه جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت جواد یحیوی ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۱:۵۷

  داور بخش گویندگی  اجرا در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت: 

  وقتی در هنر عاشق باشید راه را پیدا می کنید

  جواد یحیوی داور بخش گویندگی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به تلاش دانشجویان برای رسیدن به موفقیت و راه رسیدن به هدف گفت عاشق هنر که باشی می توانی راه را پیدا کنی.

 • خسروی ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۱:۰۳

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

  دغدغه‌ام چیزی جز هنر نیست

  خسروی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه، خانواده‌ام بر ادامه تحصیلم ادامه دارند، از ترفندهایش برای ادامه هنر در کنار تحصیل سخن گفت و افزود: دغدغه‌ام در حال حاضر چیزی جز هنر نیست.