نمایش همه
 • ودود نوروزی ۱۳۹۸-۱۰-۲۷ ۱۰:۱۶

  دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت تاکید کرد:

  اداره امور دانشگاه بدون مشارکت دانشجو امکان‌پذیر نیست

  دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت بر لزوم تقویت نهادهای مدنی از جمله شورای صنفی تأکید کرد و گفت: در قانون اساسی هم به خوبی اشاره شده که باید اصناف و گروه‌های مختلف برای خود شورا داشته باشند و کسی مانع فعالیت‌شان نشود. وی همچنین اظهار داشت: من معتقدم ارتباط دانشجو و دانشگاه همواره ناگسستنی است و اداره امور دانشگاه بدون همکاری و مشارکت دانشجو امکان پذیر نیست. همانطور که اداره کشور بدون آراء و مشارکت مردم میسر نیست.

 • بحرالعلوم ۱۳۹۸-۱۰-۲۵ ۰۸:۴۲

  همزمان با آغاز فرایند ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت؛

  گردهمایی مسؤولان قرآنی وزارت بهداشت در جوار مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود

  همزمان با آغاز فرآیند اجرایی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، گردهمایی مسؤولان و کارشناسان قرآن و عترت وزارت بهداشت در جوار مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

 • زائری لطف ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۰۹:۴۶

  سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد؛

  نشست مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود

  دکترحسن زائری‌لطف مشاور و سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری نشست سراسری مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه جاری در تهران و در دانشگاه علوم پزشکی ایران، اظهار داشت: بنده اعتقاد دارم باید سیاست‌های کلان فرهنگی با همکاری و هم‌فکری مدیران فرهنگی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارتخانه تدوین شود؛ چرا که هر تصمیم‌گیری درست باید برمبنای خرد جمعی همکاران دانشگاهی ما باشد و مدیران فرهنگی موتور محرکه فعالیت‌های فرهنگی به شمار می‌آیند.

 • مصاحبه ۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۵:۴۲

  یک فعال دانشجویی:

  تنها جشنواره دانشجویی که دانشجویان در آن به رقابت خواهند پرداخت/تاریخ برگزاری۲۷ فروردین ماه ۹۹؛

  دبیر علمی «دومین دوره از جشنواره ایده‌های نوآورانه آموزشی»، گفت: این تنها جشنواره دانشجویی است که دانشجویان در آن به رقابت خواهند پرداخت و امکان حضور اساتید و کارکنان در این جشنواره وجود ندارد، دانشجویان Ph.d رشته آموزش پزشکی نیز با در نظر گرفتن سهمیه خاص می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

 • محمدجواد نام آوری ۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۱:۰۳

  دبیر کشوری انجمن علمی دانشجویی پرستاری:

  منزلت شغلی از دغدغه‌های دانشجویان پرستاری است/ انجمن‌های علمی دانشجویی هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده‌اند

  محمد جواد نام‌آوری با تاکید بر اهمیت رشته پرستاری در سیستم درمان و در میان رشته‌های علوم پزشکی، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های بچه‌های پرستاری، منزلت شغلی است. اهمیت و ارزش پرستار متاسفانه در کشور ما نادیده گرفته می‌شود. یک پرستار زیر فشار کاری ناشی از کمبود نیروی انسانی است و در معرض بیماری‌ هم قرار دارد به علاوه اینکه در محیط کار در معرض خشونت‌های کلامی، رفتاری و بعضا فیزیکی بیماران یا همراهان آنها نیز هست.

 • شقایق تقی زاده ۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۱:۴۱

  افراد دین‌دار و مذهبی باید بیشتر از دیگران روی رفتار و اخلاق خود دقت کنند

  رتبه سوم رشته پرسمان قرآنی در سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت تاکید کرد: افراد دین دار و مذهبی باید بیشتر از افراد دیگر روی رفتار و اخلاق خود دقت کنند. اگر اشتباهی مرتکب شوند ممکن است این عمل به تمام جامعه مذهبی نسبت داده شود و موجب بدگمانی و سوء ظن نسبت به معارف قرآنی و آموزه‌های اسلامی شود.

 • زرقی ۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۱:۵۸

  دانشجوی برگزیده سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان:

  مبلغ دین باید حرف و عملش یکی باشد

  دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و برگزیده سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان "اصلاح اعمال و رفتار را بهترین راه تبلیغ دین" دانست و افزود: طبق فرمایش امام صادق (ع) بهترین راه آموزش و ترغیب افراد به معنویت و امور دینی، راه عملی است. باید حرف و عمل افراد یکی باشد و نباید به گونه‌ای عمل شود که موجب بدبینی جوانان نسبت به معنویت و امور دینی و قرآنی شود.

 • کشاورزی ۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۱۲:۴۳

  نوابغ بزرگ مسلمان با استفاده از معارف عمیق اسلامی قله‌های علم را فتح کرده‌اند

  برگزیده سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان معتقد است: معرفی دانشمندان اسلامی و نوابغ بزرگ مسلمان یکی از راهکارهای دعوت جوانان به معنویت است و دانشمندان اسلامی و نوابغ بزرگ مسلمان با استفاده از معارف عمیق اسلامی، قله های علم را فتح کرده‌اند.

 • شانزدهمین کنگره دانشجویی جامعه دندان‌پزشکی ایران ۱۳۹۸-۱۰-۱۴ ۰۹:۴۹

  دکتر لاری، ریاست «شانزدهمین کنگره دانشجویان دندان‌پزشکی کشور» را بر عهده گرفت/برگزاری کنگره مرداد ماه ۱۳۹۹

  طی حکمی از سوی «هیات مدیره جامعه دندان‌پزشکی ایران»، دکتر سیما سادات لاری؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رییس «شانزدهمین کنگره دانشجویان دندان‌پزشکی کشور» برگزیده شد.

 • مریم دهقانی ۱۳۹۸-۱۰-۱۱ ۱۱:۴۰

  با هدف معرفی و تبلیغ جشنواره قرآن و عترت؛

  "کمیته سفیران نور" در دانشگاه‌های علوم پزشکی فعال می‌شود

  دبیر مجمع قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از تشکیل" کمیته سفیران نور" در دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و گفت: با هدف استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی، مشارکت، هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای معرفی و تبلیغ جشنواره قرآن و عترت و برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشنواره این کمیته تشکیل خواهد شد. 

 • ضرغام ۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۰:۴۵

  رئیس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

  کارگاه تدبر در قرآن کریم استمرار خواهد داشت/درخواست ۶ دانشگاه برای اجرای طرح نسیم بهشتی قم

  رئیس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از طرح تدبر در قرآن کریم بهره‌مند خواهند شد، گفت: برگزاری این کارگاه‌ها در دانشگاه‌های علوم پزشکی استمرار خواهد داشت و منتخبین آن‌ها گردهم خواهند آمد تا کادر مدرس تدبر در قرآن کریم را در وزارت بهداشت تشکیل دهند.

 • مصاحبه ۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۱۰:۵۲

  دبیر کمیته تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مطرح کرد؛

  ثبت ایده و مالکیت فکری هشت طرح اختراعاتی/ زمان‌‎بر بودن ثبت اختراع مشکل محققان جوان است

  دبیر کمیته تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، گفت: هشت طرح اختراعاتی خود را به مرحله ثبت ایده و مالکیت فکری رسانده‌ام و امیدوارم به زودی با ثبت اختراع محصولات تولیدی بتوانم خدمت قابل قبول و مؤثری به مردم ارائه دهم.

 • جشنواره ۱۳۹۸-۱۰-۰۷ ۰۹:۴۶

  ترغیب، تبشیر و ارائه الگوهای مثبت از راهکارهای قرآنی دعوت به دین است

  لیلا رسول زاده رتبه اول رشته حفظ موضوعی قرآن در "سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان" معتقد است: دینداری و معنویت یک انگیزه درونی است که ریشه فطری در سرشت انسان دارد. انسان با همین انگیزه فطری به خدا تمایل دارد اما راهکارهایی وجود دارد که گرایش به انجام امور دینی در فرد افزایش پیدا می‌کند. ترغیب، تبشیر و تحریک انگیزه‌های ایمانی و ارائه الگوهای مثبت از این رهکارهاست که در قرآن نیز به این روش‌ها اشاره شده است.

 • دبیر شورای صنفی تبریز ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ ۰۹:۰۶

  عضو شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری:

  وجود شورای صنفی برای پیگیری مطالبات دانشجویان در هر دانشگاهی ضروری است

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و عضو شورای مرکزی دبیران این شورا معتقد است: دانشجویان از ارکان اصلی دانشگاه‌ها به شمار می‌روند و وجود نهاد شورای صنفی به عنوان یک نهاد دانشجویی که از جنس دانشجویان است، برای پیگیری مطالبات آنها در هر دانشگاهی ضروری است.

 • مرضیه فتاحی ۱۳۹۸-۱۰-۰۳ ۱۱:۴۰

  گفت‌وگو با مدیر مسئول نشریه «ناردونه» و دبیر کانون عفاف وحجاب دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛

  اولویت ما مسائل فرهنگی ومذهبی در حیطه بانوان است

  اوایل مهرماه امسال و با بازگشایی دانشگاه‎ها و مراکز آموزشی اولین شماره نشریه «نادرونه» گاهنامه فرهنگی مذهبی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل منتشر شد. این نشریه توانست در اولین شماره خود مطالب آموزشی، علمی و مذهبی را با صفحه‌بندی و شکل و شمایلی جذاب و خواندنی منتشر کند که از طرفی به مباحث فرهنگی و مذهبی مختلف پرداخته و از طرف دیگر راهنمایی برای معرفی دانشگاه اردبیل به دانشجویان جدیدالورود باشد.

 • فاطمه شیرمهنجی ۱۳۹۸-۱۰-۰۲ ۱۲:۰۴

  مدیر مسوول نشریه «سفیر هلال»؛

  «فرهنگ» باید در صدر فعالیت‌های دانشگاهی مورد توجه قرار گیرد

  به گفته یک دانشجوی فعال نشریاتی گاهی برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی امور فرهنگی را چندان جدی نمی‌گیرند؛ در حالی که جا دارد فرهنگ در صدر فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاهی مورد توجه قرار گیرد. فاطمه شیرمهنجی می‌گوید: در این شرایط من و امثال من وظیفه داریم تا دست به ثبت یافته‌های ادبی و علمی بزنیم و مطالب دلی و امید بخش خود را در حوزه‌های مختلف مانند نویسندگی، عکاسی، ساخت فیلم کوتاه و... منتشر کنیم. اگر دانشجویان با نیروی مضاعف به امید بخشیدن در سطح دانشگاه بپردازند در عرصه سلامت، بهداشت و البته درمان مردم سرزمین‌مان هم می‌توانند نقش موثری ایفا کنند.

 • سجاد محمدزاده ۱۳۹۸-۰۹-۳۰ ۰۹:۴۳

  دانشجوی برگزیده جشنواره ملی قرآن و عترت:

  جوانان باید امور معنوی را عمیقا دوست داشته باشند تا به آن گرایش پیدا کنند

  رتبه اول "رشته سبک زندگی ایرانی اسلامی" در "سی و چهارمین جشنواره ملی دانشجویان کشور" در گفتگو با مفدا بیان داشت: باید جوانان را از راه صحیح با معنویت آشنا کنیم. وقتی افراد چیزی را عمیقا باور کنند خود به خود به این سمت رو می‌آورند. باید آن را واقعا باور کنند و دوست داشته باشند.

 • بحرالعلوم ۱۳۹۸-۰۹-۲۹ ۰۸:۴۹

  بحرالعلوم خبرداد:

  حمایت مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری "طرح تدبر" در دانشگاه‌های علوم پزشکی

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری کارگاه‌های تدبر در قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از حمایت مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از این کارگاه‌ها در سال آینده خبر داد.

 • کاشان/مصاحبه ۱۳۹۸-۰۹-۲۷ ۱۰:۲۵

  رتبه سوم حفظ موضوعی قرآن کریم در جشنواره ملی قرآن دانشجویان کشور:

  "بیشترین و محسوس ترین تاثیر قرآن آرامش روحی است"

  دانشجوی برتر قرآنی در گفتگو با مفدا گفت: طبیعتا حضور دائمی قرآن در زندگی باعث می شود تا بیشترین تاثیر را در زندگی و رفتار ما داشته باشد. همچین یک زوج قرانی می توانند بیشتر از دیگران از معارف و دستورات قرآنی در زندگی شخصی شان بیشتر و بهتر بهره ببرند و حتی الگویی برای دیگر زوج ها باشند.

 • مراقی ۱۳۹۸-۰۹-۲۶ ۱۳:۲۱

  رتبه اول حفظ ۱۰ جزء قرآن در جشنواره ملی قرآن دانشجویان:

  بهترین راه دعوت جوانان به قرآن، داشتن اخلاق خوش از سوی قرآنیان است

  دانشجوی حافظ قرآن و دانشجوی رشته هوشبری دانشکده علوم پزشکی آبادان خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد بهترین راه دعوت جوانان به قرآن، داشتن اخلاق خوش از سوی قرآنیان است. لازم است کسانی که مسؤولیت‌های قرآنی برعهده دارند از علاقمندان این حوزه حمایت کنند. خداوند متعال به پیامبر اکرم می‌فرماید: «به برکت رحمت الهی، در برابر آنان نرم و مهربان شدی! و اگر خشن و سنگدل بودی، از اطراف تو پراکنده می‌شدند. پس آنها را ببخش و برای آنها آمرزش بطلب! و در کارها، با آنان مشورت کن!» بنابراین خوش اخلاقی در جذب جوانان در هر حیطه‌ای موثر است.

 • مصاحبه با دانشجو فداکار ۱۳۹۸-۰۹-۲۴ ۱۱:۴۶

  گفت‌وگو با برگزیدگان دانشگاه‌های علوم پزشکی در «نهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان» /فیلم

  در مراسم "نهمین دوره آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران" که روز ۲۰ آذرماه در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد، پنج برگزیده از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور انتخاب شده و با اعطای تندیس ملی فداکاری از این دانشجویان و گروه‌های جهادی تقدیر به عمل آمد. مفدا با برخی از این برگزیدگان به گفت‌وگو پرداخته است و از فعالیت جهادی آن‌ها و چند و چون این جشنواره جویا شده است

 • پویان هنری ۱۳۹۸-۰۹-۲۴ ۱۱:۳۶

  رئیس انجمن شطرنج وزارت بهداشت:

  سطح فنی مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت بالاست/ لزوم برگزاری رقابت‌های شطرنج در قالب المپیاد دانشجویی

  رئیس انجمن شطرنج وزارت بهداشت گفت: علیرغم تک‌رشته‌ای برگزار شدن مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و خروج رقابت‌های شطرنج از المپیاد ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت، سطح فنی مسابقات بالاست و حریفان با آمادگی کامل گام به میدان مسابقه گذاشته‌اند. اما با این حال معتقدم خروج شطرنج از المپیاد دانشجویی، آسیب زیادی به این رشته ورزشی وارد می‌کند.

 • پریسا عباسی ۱۳۹۸-۰۹-۲۴ ۱۱:۰۹

  خدمت به قرآن موجب برکت در زندگی است/بهترین راه گرایش جوانان به معنویت الگو گرفتن از همسالان است

  رتبه اول رشته نمایشنامه نویسی در بخش دانشجویان بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت پرداختن به امور فرهنگی و فوق برنامه در دانشگاه‌ها گفت: دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید بدانند که ورود به دانشگاه تنها به معنای پرداختن به امور علمی و درسی نیست؛ بلکه شرکت در برنامه های فرهنگی و هنری می‌تواند موجب ارتقای سطح سواد و فرهنگ آنها شود و نشاط و انگیزه مضاعفی را برای پیشرفت در امور علمی در آنها ایجاد ‌کند.

 • مصاحبه حجازی ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۲:۴۹

  حجت حجازی‌زاده:

  «خانه نشریات‌دانشجویی» باید برخاسته از اراده نشریات دانشجویی باشد

  رئیس اداره نشریات و تشکل‌های اسلامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تأکید بر این‌که ساختار خانه نشریات‌دانشجویی باید قوام لازم خودش را پیدا کند و بتواند فعالیت‌های جمعی مدیران مسؤول دانشجویی را نمایندگی کرده و پیگیر حقوق آن‌ها باشد، گفت: اولویت ما این است که خانه نشریات برخاسته از اراده نشریات دانشجویی بوده و یک ساختار حاکمیتی نباشد. 

 • احمدی ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۰۹:۲۲

  رتبه نخست جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان:

  مطالعه منابع معرفی شده در جشنواره قرآن و عترت موجب رفع بسیاری از شبهات دینی می‌شود

  نماینده وزارت بهداشت و برگزیده سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در رشته "آشنایی با سیره معصومین علیهم السلام" مطالعه آثار ارزشمند دینی را برای همه افراد لازم دانست و گفت: منابع آزمونهای مرحله ی کشوری و ملّی جشنواره، کتب استاد شهید مطهری بود. مطالعه‌ی این نوع کتاب‌ها، علاوه بر افزایش دانش دینی و مذهبی دانشجویان، موجب رفع بسیاری از شبهات دینی می‌شود که غالباً در ذهن جوانان وجود دارد. من با مطالعه این کتاب‌ها توانستم برای سوالاتی که در ذهن داشتم پاسخ‌هایی پیدا کنم.

 • مصاحبه ۱۳۹۸-۰۹-۲۱ ۰۸:۱۵

  سرپرست اداره انجمن‌های علمی دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد؛

  «مجامع عمومی انتخاباتی انجمن‌های علمی دانشجویی کشوری» وزارت بهداشت برگزار می‌شود

  سرپرست اداره انجمن‌های علمی دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، گفت: از چهارشنبه ۲۰ آذرماه، ۱۲ مجمع عمومی انتخاباتی انجمن‌های علمی دانشجویی کشوری دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

 • عاشقی ۱۳۹۸-۰۹-۲۰ ۰۹:۴۶

  رتبه اول رشته حفظ کل مسابقات ملی قرآن دانشجویان:

  حافظ قرآن باید رفتار و عملش قرآنی باشد

  رتبه اول حفظ قرآن در مسابقات ملی دانشجویان کشور بر لزوم تناسب رفتار و عمل قرآنیان با آموزه‌های قرآنی تاکید کرد و گفت: اگر در حوزه قرآن فعالیت می‌کنیم باید اعمال، رفتار و کردارمان متناسب با سخنانی باشد که می‌گوییم. باید اعمال ما متناسب با ادعایی باشد که در حوزه قرآن داریم. حافظ قرآن باید رفتار و عملش متناسب با چیزی باشد که در جامعه از او انتظار می‌رود. اگر اقتضای عمل و رفتارم متناسب با آنچه باشد که جامعه از من انتظار دارد تاثیر مثبتی بر گرایش افراد به معنویت و آموزه‌های قرآن خواهد داشت. اگر این رفتار دیده نشود موجب سستی همه می‌شود و می‌گویند اگر این فرد قرآن خواند و تاثیری بر او نداشت پس ما چرا به این سمت برویم؟

 • گفتگو ۱۳۹۸-۰۹-۱۹ ۱۰:۴۴

  یک فعال دانشجویی:

  رشته مهندسی بهداشت محیط در آزمون‌های استخدامی و ادواری دستگاه‌های اجرایی کشور دیده نمی‌شود

  دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری «مهندسی بهداشت محیط»، وزارت بهداشت، گفت: ‌از سال اول برگزاری آزمون استخدامی تا امسال که دور هفتم این آزمون‌ است، به جز یک دوره، شاهد بی‌عدالتی نسبت به برخی رشته‌های دانشگاهی از جمله رشته جامعه بهداشت محیط هستیم به نحوی که ردیف‌های شغلی عنوان شده در این دفترچه مورد شمول این رشته‌ها در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۸ نیز نیست.

 • دکتر اصغری ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۱۱:۱۴

  توسط یک دانشجوی دکترای ژنتیک پزشکی؛

  ژن جدیدی در خصوص بیماری HSP کشف شد/میزان بالای ازدواج‌های فامیلی در ایران فرصت مطالعاتی قابل توجهی است

  دکتر مهرداد اصغری دانشجوی دکترای ژنتیک پزشکی در دانشگاه McGill گفت: با به کار بردن روش‌های ژنتیکی مختلف در خصوص بیماری Hereditary Spastic Paraplegia که اصطلاحا HSP شناخته می‌شود، توانستیم ژن جدیدی به نام «اس پی تن ۱» را کشف کنیم.

 • مصاحبه دانشجو شورای مرکزی صنفی ph.d ۱۳۹۸-۰۹-۱۷ ۱۴:۱۳

  به همت مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی وزارت بهداشت؛

  برگزاری آزمون بورد تخصصی به روال سابق بازگشت/ تعیین سقف کشیک ماهانه برای دستیاران

  دبیر شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی وزارت بهداشت گفت: این مجمع از ابتدای شکل گیری با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به اولویت بندی اهداف و نیازهای علمی، پژوهشی و صنفی دستیاران و دانشجویان دکترای تخصصی کشور پرداخت و تاکنون موفق به حل مشکلاتی از جمله بازگشت آزمون بورد تخصصی به روال سابق، تعیین سقف کشیک ماهانه برای دستیاران و اصلاح تبصره‌ی ۲ ماده تعداد کشیک‌ها شده است.