نمایش همه
 • هر کودک نشانی خداست ... ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۳:۵۰

  هر کودک نشانی خداست ...

  با توجه به اهمیت سلامت کودکان هر ساله از ۱۵ لغایت ۲۱ مهر به عنوان هفته ملی کودک نامگذاری شده است. در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که در فروردین ۱۳۹۶ در تهران برگزار شد، در راستای توجه به موضوعات فرهنگ سلامت، یکی از عناوین محوری ارسال آثار توجه به کودکان و آسیب های اجتماعی در این حوزه بوده است که در رشته های مختلف آثاری با این موضوع به جشنواره ارسال شد. در مجموع آثار ارسالی در رشته عکس، ۲۵ عکس برتر این محور از جشنواره با مشارکت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور آماده و برای استفاده در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 • نمایشگاه عکس با موضوع سالمندی ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۰۸:۵۸

  نمایشگاه عکس با موضوع سالمندی

  اول اکتبر مصادف با نهم مهر ماه سال جاری " روز جهانی سالمند" است. به همین منظور از تاریخ ۱۰ تا ۱۶ مهرماه جهت گرامیداشت این مناسبت، هفته سالمند نامگذاری شده است. شعار روز جهانی نیز " آینده‌ای بهتر با مشارکت سالمندان" نام گذاری شده است. در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که در فروردین 1396 در تهران برگزار شد، در راستای توجه به موضوعات فرهنگ سلامت، یکی از عناوین محوری ارسال آثار توجه به پدیده سالمندی بوده است که در رشته های مختلف آثاری با این موضوع به جشنواره ارسال شد. در مجموع آثار ارسالی در رشته عکس، 21 عکس برتر این محور از جشنواره با مشارکت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور آماده و برای استفاده در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 • ژوژمان ضد نور سری اول ۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۳:۴۴

  نتایج ژوژمان ضد نور اعلام شد

  نتایج "ژوژمان ضد نور" گروه عکس مفدا که با شرکت حدود ۴۰۰ عکس از ۱۵۰ شرکت کننده برگزار شده بود، اعلام شد. ۳۰ عکس منتخب این ژوژمان (بدون اولویت) متعلق به هانیه ملائی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، محمدامین طبسی از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد، علی ثقفی از دانشگاه علوم پزشکی همدان، مصطفی عبداللهی از دانشگاه علوم پزشکی یزد، سامان آژ از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، شادی قیاسی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، محسن نظری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان، سارا بنی هاشمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فاطمه اکبری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امیرمحمد صفدری از دانشگاه علوم پزشکی دامغان، صادق صالحی پور از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، فائزه ریاض منتظر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سهند خان محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، آرمین سرابی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان، فرقان ربیعی از دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سپیده خزایی از دانشگاه علوم پزشکی قم، سید پوریا برند از دانشگاه علوم پزشکی یزد، محمدرضا اصفهانیان از دانشگاه علوم پزشکی قم، ستایش پوربصیرت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مریم بوری آبادی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان است.

 • کلیه عکس های ارسال شده به مسابقه هفت سین مفدا به روایت تصویر (2) ۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۱۹:۰۷

  کلیه عکس های ارسال شده به مسابقه هفت سین مفدا به روایت تصویر (۲)

  نتایج نخستین مسابقه عکاسی مفدا در سال جدید با موضوع «هفت سین» اعلام شد به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال جدید، پایگاه اطلاع رسانی مفدا سه مسابقه عکاسی با موضوع‌های "هفت سین"، "جاذبه‌های گردشگری" و "سیزده به در" برگزار کرد و بیش از ۸۰۰ عکس با موضوع «هفت سین»در این مسابقه شرکت داده شدند. از این میان مهسا ایمانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۸۵ امتیاز ، فاطمه عابدنیا دانشجوی رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با ۸۰ امتیاز و فائزه غفوری دانشجوی رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۷۸ امتیاز به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر این مسابقه شدند. کلیه عکسهای ارسال شده به این مسابقه در این گزارش تصویری قابل مشاهده است.

 • پوستر مشاغل ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۱۲

  نتایج ژوژمان مشاغل گروه عکس مفدا اعلام شد

  نتایج "ژوژمان مشاغل" گروه عکس مفدا که بیش از 160 عکس از 40 شرکت کننده ارسال شده بود اعلام شد. 20عکس منتخب این ژوژمان به ترتیب حروف الفبا متعلق به آیدین اولیایی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی یزد، آرمین سرابی دانشجوی علوم پزشکی گلستان، امیرمحمد فتحی بیرانوند دانشجوی دانشکده علوم پزشکی لرستان، زهره امرالهی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی شیراز،سجاد رنجبر دانشجوی دانشکده علوم پزشکی رفسنجان، شایان رحمانی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتیی، شیوا اکبرپور دانشجوی دانشکده علوم پزشکی زابل، فاطمه اکبری دانشجوی دانشکده علوم پزشکی شیراز، فرزانه صالحی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی سبزوار، محسن نظری دانشجوی دانشکده علوم پزشکی لرستان، محمد فتاحی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی کردستان، محمد مهدی جلیلی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی تبریز، مهرناز همت دانشجوی دانشکده علوم پزشکی اصفهان، میلاد اسلام زاده دانشجوی دانشکده علوم پزشکی لار است

 • ژوژمان غروب ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۰:۰۹

  از امروز ۲۴ دی ماه؛

  ششمین ژوژمان گروه عکس مفدا با موضوع "غروب" برگزار می‌شود

  گروه عکس مفدا که با استقبال چشمگیر دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و علاقمندان به عکاسی تاکنون موفق به برگزاری پنج ژوژمان با موضوعات، «رنگ»، «سلامت»، «فقر»، «پاییز» و «مشاغل» شده است، ششمین موضوع سلسله ژوژمان‌های خود را به موضوع «غروب» اختصاص داده است.

 • پاییز ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۴:۳۵

  نتایج "ژوژمان پاییز" گروه عکس مفدا اعلام شد

  نتایج "ژوژمان پاییز" گروه عکس مفدا که با شرکت ۲۰۷ عکس در نیمه دوم آذرماه برگزار شده بود، اعلام شد. ۱۰ عکس منتخب این ژوژمان به ترتیب حروف الفبا متعلق به احسان جلیلی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی مراغه، آرمین سرابی دانشجوی علوم پزشکی گلستان، سید علی موسوی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، سید محسن مهری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، فاطمه اکبری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، محمدحسین آزوغ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، معین پیروزخواه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نیما جعفری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و هانیه ملائی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است. گفتنی است گروه عکس مفدا تا پیش از این سه ژوژمان با موضوع‌های "سلامت"، "رنگ" و "فقر" برگزار کرده که نتایج آن در کانال مفدا نیز منتشر شده است. کلیه عکس‌های شرکت کننده در این ژوژمان در گزارش تصویری حاضر درج شده است.