نمایش همه
 • جشن دانش آموختگی ۱۳۹۷-۰۳-۲۳ ۱۲:۰۵

  توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:

  سومین آئین دانش آموختگان دانشگاه برگزار می شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سومین آئین متمرکز دانش آموختگان دانشگاه برگزار می شود. دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال نیز، همچون دو سال گذشته آئین متمرکز دانش آموختگان دانشگاه برگزار خواهد شد.

 • 22 بهمن ۱۳۹۶-۱۱-۱۷ ۱۵:۰۵

  برگزاری مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز سه شنبه مورخ 17 بهمن ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

 • واژه ۱۳۹۶-۱۱-۱۷ ۱۴:۵۴

  واژه: نخستین جشنواره نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی: دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در نظر دارد به منظور حمایت از نشریات دانشگاهی برای فعالیت بیش از پیش، اولین دوره از جشنواره داخلی نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را با عنوان «واژه» برگزار نماید.ر همین راستا در این رقابت تنها نشریاتی می توانند شرکت کنند که از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه مجوز داشته و در بازه زمانی فروردین 1395 لغایت بهمن 1396 منتشر شده باشند.

 • شب یلدا ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۵:۲۱

  به مناسبت بلندترین شب سال برگزار شد؛

  جشن بزرگ «یلدای ما» با حضور ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی

  جشن بزرگ «یلدای ما» به همت کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باحضور مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، اساتید، مدیران و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

 • جشنواره ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۴:۴۳

  دانشگاه در سی و دومین جشنواره قران و عترت، مقام دوم را از آن خود نمود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سی ودومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، موفق به کسب رتبه دوم شد.

 • شب یلدا ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۴:۲۵

  یلدایی ترین یلدای سال را با خانواده بزرگ کانون های فرهنگی سپری کنید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون های فرهنگی دانشجویان، جشن شب یلدادردانشگاه و شبی با شعر و هنر برگزار می شود.

 • پانتستاپ ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۴:۲۱

  پانتساپ برای اولین بار در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه برای نخستین بار میزبان مسابقه پانتساپ (پانتومیم و استندآپ کمدی) دانشجویان بود.

 • افتتاحیه ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۳:۰۲

  آغاز نواختن "ضربان امید" در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت کانون خیریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازارچه خیریه‌ای با عنوان "ضربان امید" به مدت دو روز در دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست این دانشگاه برگزار شد.

 • گزارش تصویری ازنشست پرسش و پاسخ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با دانشجویان دوشنبه 96.9.20 ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۱:۴۴

  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پیشگام در پاسخدهی

  نشست مشترک شورای مدیران معاونت با دانشجویان در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست پرسش و پاسخ شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و هیأت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی با دانشجویان این دانشکده برگزار شد.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۱:۳۶

  مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو برگزار شد

  استقبال و حضور پرشور دانشگاهیان در مراسم روز دانشجو

  به همت انجمن اسلامی دانشجویان(تأسیس 1348) و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه «روز دانشجو» با حضور دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها، مسئولین، اساتید، مدیران و شرکت بیش از 1500 نفر از دانشجویان در روز دوشنبه سیزدهم آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) و به صورت همزمان در تالار ابن سینا (سالن اقماری مراسم) برگزار گردید.

 • چهره هاشمی ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۰۹:۵۲

  درخشش هاشمیه چهره دراختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکتری بهداشت باروری دانشگاه توانست در اختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در رشته خوشنویسی حائز رتبه سوم ملی گردد.

 • سبک زندگی ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۹

  دانشجویان با سبک زندگی ایرانی-اسلامی ازدواج آشنا شدند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مدیریت امور فرهنگی کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی با موضوع ازدواج را برگزار نمود.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۶

  مراسم گرامیداشت روز دانشجو 2شنبه سیزدهم آذر ماه برگزار می شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو، با حضور اعضای هیأت رئیسه، روسای دانشکده ها، مدیران، مسئولین و حضور گسترده دانشجویان برگزار می شود.

 • جشنواره قرآن ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۱:۰۰

  مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان برگزار شد

  درخشش دو دانشجوی دانشگاه در بخش های ادبی و پژوهشی این جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به میزبانی وزارت بهداشت، روز سه شنبه 7 آذر ماه در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۲۵

  بارش ایده ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  نخستین رویداد TEDx sbmu برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویدادTEDx را برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار کرد.

 • کارگاه عکاسی ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۸

  سیمرغ بر فراز دانشگاه به پرواز درآمد

  برگزاری کارگاه عکاسی مقدماتی ویژه دانشجویان دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه، کارگاه عکاسی مقدماتی با محوریت آماده سازیو تمریندانشجویان جهت شرکت در جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۵:۲۱

  بدون چتر به زیر بارش ایده ها بیائید

  برگزاری نخستین TEDx دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویداد TEDx برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می گردد.

 • دانشجوی نمونه ۱۳۹۶-۰۸-۰۸ ۱۵:۱۸

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صدر فهرست ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری

  یزد و قزوین در رتبه های بعدی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صدر فهرست ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری قرار گرفت.

 • khabar ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۱:۴۳

  هفتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هفتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی یا دانشجویانی که براساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می شود.

 • khabar ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۱:۳۳

  شرایط و ضوابط شرکت در "جشنواره سیمرغ" منتشر شد/ دریافت فایل آئین‌نامه این جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت پس از گذشت هشت دوره فعالیت در نهمین دوره خود با نام "جشنواره سیمرغ" با اعلام فراخوان، آئین‌نامه اجرایی خود را که شامل بخش‌های مختلف جشنواره و رشته‌های هنری آن است منتشر کرده است.

 • dr jazani ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۰۹:۴۵

  دکتر خانی جزنی در همایش دانشجویان ورودی جدید رشته پزشکی:

  احترام اساتید خود را داشته باشید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در همایش دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی که در روز سه شنبه چهارم شهریور ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد، به ارائه نکاتی در خصوص جایگاه علم و اخلاق پرداخت.

 • المپیاد علمی ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۹

  افتخار علمی در پایان نهمین المپیاد دانشجویی کشور

  وزیر بهداشت: المپیاد پزشکی بین المللی شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اختتامیه نهمین المپیاد علمی پزشکی کشور با حضور دکترهاشمی وزیر بهداشت چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه عوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. تیم علمی دانشگاه موفق شد در این المپیاد صاحب مقام های برتر شود.

 • جشنواره سپاس ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۱۶

  دومین جشنواره «سپاس» در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد

  در دومین «جشنواره سپاس» دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی که به منظور تقدیر از کارکنان برتر این دانشگاه برگزار شد، از ۳۶ کارمند برگزیده دانشگاه تقدیر شد.

 • دانش آموختگی ۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۱۵:۱۳

  توصیه های مهم اساتید و پیشکسوتان دانشگاه به دانش آموختگان چه بود؟

  در آئین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه، اساتید و پیشکسوتان در جمع صمیمی دانشگاهیان علوم پزشکی شهید بهشتی حضور یافتند و برای موفقیت در حرفه پزشکی و خدمات مرتبط توصیه های مهمی را ارائه کردند.

 • دانش آموختگی ۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۱۵:۰۸

  دکتر خانی جزنی در آئین دانش آموختگی دانشگاه:

  در راه پر پیچ و خم فعالیت شغلی و زندگی برای دانش آموختگان موفقیت و سرافرازی آرزومندیم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در آئین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه که در روز یکشنبه 15 مرداد ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید، به ارائه نکاتی در خصوص پیشینه این آئین پرداخت.

 • دکتر پیوندی ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۱۳:۳۵

  کانون دانش آموختگان راه اندازی می شود/ دکتر پیوندی: هویت دانشگاه و دانش ‏آموختگان ناگسستنی است

  رئیس دانشگاه در آئین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: حضور در آیین باشکوه دانش آموختگان دانشگاه مایه سرور و مباهات این‏جانب است. پایان پرافتخار دوران تحصیلات شما فرزندان برومند ایران اسلامی، و ورودتان به عرصه خدمت برای ارتقای سلامت هم‏ میهنان را تبریک عرض می‏کنم.

 • دانش آموختگی ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۱۱:۱۱

  «سوگند یاد می کنم برای خدمت به سلامتی»دومین آیین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه برگزارشد.

  دومین آئین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با مشارکت ۱۷۰۰ نفر از دانش آموختگان و خانواده ها و با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، دکتر ولایتی مشاور عالی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت و اساتید و پیشکسوتان عرصه پزشکی امروز ۱۵ مردادماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

 • جشنواره قرآنی ۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۰۹:۴۵

  کسب پنج رتبه کشوری دانشگاه در مرحله نهایی مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: گروه اعزامی از منتخبین دانشگاه به مرحله کشوری مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور، موفق به کسب پنج رتبه کشوری شدند.

 • جشن پدر و پسر ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۲:۴۱

  برای اولین بار در سطح دانشگاه‌های کشور؛

  اولین "جشنواره ورزشی پدر و پسر" در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد

  به همت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اولین جشنواره ورزشی تفریحی پدر و پسر با حضور ۱۵۰ نفر از پدران دانشگاهی و فرزندان پسر ایشان برگزار شد.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۰۲

  برگزاری هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم ویژه کارکنان دولت (ضمن خدمت)، دانشجویان و اساتید، هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت در واحد های تابعه متقاضی در حال برگزاری است.